Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Єгипет
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство закордонних справ України
«Міністерство закордонних справ України вбачає створений під егідою Міністерства економіки України веб-портал «Державна підтримка українського експорту» є дієвим інструментом висвітлення торговельного потенціалу нашої держави та просування вітчизняної продукції на світові ринки»

Украинские нефтепродукты
Комерційні зразки та тимчасовий імпорт.  
Параметри: Законодавство у сфері ЗЕД, ЗЕД

 

Комерційні зразки та тимчасовий імпорт.

Митне законодавство Єгипту дозволяє здійснювати тимчасовий імпорт товарів та устаткування без сплати імпортного мита з демонстраційною метою під час проведення офіційних міжнародних виставок та ярмарків. Державні підприємства мають право на безмитне тимчасове ввезення товарів для організації передпродажних рекламних компаній.

Машини й устаткування, імпортовані до Єгипту для реалізації інвестиційних проектів під зобов'язання про наступний вивіз, у випадку їх значного технічного зносу можуть бути звільнені як від подібного зобов'язання, так і від сплати імпортного мита. 

В інших випадках компанії чи приватні особи, що бажають одержати дозвіл на тимчасове ввезення товарів, мають надати гарантійного листа про обов'язкову сплату усіх відповідних мит, якщо протягом 6-ти місяців завезену продукцію не буде реекспортовано за митну територію країни. Такий гарантійний лист повинний бути завіреним одним з єгипетських банків. У виключній ситуації товари, що були завезені до країни під зобов'язання про зворотний вивіз, можуть бути розпродані на території Єгипту і у таких випадках відповідне імпортне мито збільшується на 10% відповідно до базової ставки. Це правило не поширюється на ті товари та продукцію, імпорт яких до Єгипту заборонено.

Комерційні зразки продукції можуть бути завезені до країни без сплати імпортного мита, якщо їхня вартість не перевищує 500 єг. фунтів, в іншому випадку імпортер зобов'язаний заповнити митну декларацію (Форма 93) та відкрити в одному з банків Єгипту блокований депозитний рахунок, депонована сума на якому повинна бути еквівалентна вартості ввезеного зразка. Рахунок буде автоматично розблоковано банківською установою після пред’явлення підтвердження митної служби про здійснення реекспорту раніше завезеного комерційного зразка продукції.

Зразки медичних препаратів повинні відповідати усім нормам імпорту фармацевтичних препаратів, зразки харчових продуктів – нормам та інструкціям Міністерства з охорони здоров’я Єгипту.

Рекламні матеріали, такі як каталоги, проспекти, відеофільми, завезені в обмежених кількостях, звільняються від сплати імпортного мита.


 

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Гвінея Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари легкої промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки