Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
УКРАВТОПРОМ, Асоціація автовиробників України
«Асоціація підтримує створення порталу вітчизняних експортерів у мережі Інтернет, що безумовно буде сприяти поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на міжнародній арені»

Украинские нефтепродукты

Система трансферу технологій Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку Державного агентства України з інвестицій та інновацій (СТТ INDEV) – це частина загальнонаціональної інноваційної інфраструктури України, що представляє собою сукупність інформаційно-комунікаційної мережі та апаратно-програмних засобів, яка на некомерційній основі забезпечує діяльність підприємств, установ, організацій усіх форм власності, в усіх регіонах України, у сфері трансферу технологій, на підставі єдиної нормативної та методологічної бази, при безпосередній участі Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку та за підтримки Державного агентства України з інвестицій та інновацій.

Місія СТТ INDEV – розвивати інфраструктуру економіки України, керуючись знаннями в сфері високих технологій та сприяти розвитку інноваційного бізнесу й комерціалізації наукоємних технологій в Україні.

Завдання СТТ INDEV – передача технологій між науковим і виробничим секторами та пошук партнерів для здійснення кооперації в розробці й впровадженні нових наукоємних технологій.

Шукати       Тип 

Регіональний адміністратор        
Система трансферу технологій
Розробка багатоцільових енергозберігаючих зварювальних агрегатів з низькими затратами палива для забезпечення зварювальних робіт в містах, віддалених від енергозабезпечення
 
Тип:  Пропозиція
Виробництво високотехнологічного енергозберігаючого зварювального устаткування засноване на використанні в пристрої апаратів електронних та перетворювачів. Це сприяє зниженню матеріалоємності виробничого процесу та зменшенню габаритних властивостей обладнання при покращенні фізичних та технологічних показників.
Водопідготовки для котеджного містечка
 
Тип:  Запит
Українській будівельній компанії необхідні технологія та устаткування, які можуть забезпечити водопідготовку й очищення питної води для котеджного містечка від 8 і більше котеджів (котедж загальною площею до 500 м.кв. з кількістю жителів до 10 чоловік). Обов'язкова умова компанії: поставка, монтаж (демонтаж), гарантія й сервісне обслуговування устаткування. Устаткування повинне функціонувати в автономному режимі (або підключатися до існуючих мереж). Устаткування повинне мати високу надійність і забезпечувати мінімальне обслуговування роботи системи водопідготовки.

Конструкція економічного двигуна внутрішнього згоряння
 
Тип:  Пропозиція
Українським і російським авторами по нових технологіях створена конструкція двигуна, здатного перетворювати більше половини палива, що споживається, в механічну енергію, на відміну від існуючих двигунів, в яких більша частина палива нагріває довкілля. Масове впровадження двигунів запропонованої конструкції запобігає надходженню в атмосферу кількох мільярдів тон парникових газів на рік. Автори погоджуються на любі форми співробітництва в межах правил патентного законодавства.
Технологія приготування водовугільного палива
 
Тип:  Пропозиція
Водовугільне паливо (ВУП) – рідке паливо, що може бути використане на існуючих котельних (вугільних, мазутних, газових). ВУП являє собою дисперсну систему, що складається з тонко здрібненого вугілля, води й реагенту - пластифікатора. Як сировина для ВУП може виступати вугільний шлам. Температура займання ВУП – 450–650°С. Температура горіння – 950–1050°С. Нижча теплота згорання – 3300 ккал/кг.

Документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
HOMEFORT
ул. Дальницкая, 50, Одесса
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
АГРАРНОЕ ЗОЛОТО УКРАИНЫ, ЧАО
ул. Караваева 39, офис 2, г. Днепр
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Закупівля продукції
Державний концерн «Туркменхімія»

проектування та будівництво залізничної станції Гандінагар (штат Гуджарат) та готельного комплексу на 300 номерів
Корпорація з розвитку залізниць Індії

Проектування та будівництво «під ключ» заводу з виробництва миючих засобів
Державний концерн «Туркменхімія»