Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты

Система трансферу технологій Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку Державного агентства України з інвестицій та інновацій (СТТ INDEV) – це частина загальнонаціональної інноваційної інфраструктури України, що представляє собою сукупність інформаційно-комунікаційної мережі та апаратно-програмних засобів, яка на некомерційній основі забезпечує діяльність підприємств, установ, організацій усіх форм власності, в усіх регіонах України, у сфері трансферу технологій, на підставі єдиної нормативної та методологічної бази, при безпосередній участі Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку та за підтримки Державного агентства України з інвестицій та інновацій.

Місія СТТ INDEV – розвивати інфраструктуру економіки України, керуючись знаннями в сфері високих технологій та сприяти розвитку інноваційного бізнесу й комерціалізації наукоємних технологій в Україні.

Завдання СТТ INDEV – передача технологій між науковим і виробничим секторами та пошук партнерів для здійснення кооперації в розробці й впровадженні нових наукоємних технологій.

Шукати       Тип 

Регіональний адміністратор        
Система трансферу технологій
Технологія широкомасштабної переробки зношених автомобільних шин та отримання з них металолому та вуглеводної сировини.
 
Тип:  Пропозиція
Зношені шини представляють собою найбільш крупнотонажну продукцію полимермістких відходів, що практично не підлягають розкладенню. Тому переробка та вторинне використання шин, що вийшли з експлуатації, мають важливе екологічне та економічне значення. Тем не менш, вона до цих пор не вирішена. У світі йде неперервне накопичення зношених шин, в основному з металокордом, оскільки переробляється лише біля 20% от їх числа.
Виробництво екологічно чистого деревного палива
 
Тип:  Пропозиція
Українське підприємство пропонує технологію виробництва промислових деревних гранул/пелет. Споживачі (великі електростанції та ТЕС, районні та місцеві котельні середньої потужності, приватні споживачі, роздрібні продавці, агенти) одержують: економічну вигоду, екологічно безпечний вид палива - чисте навколишнє середовище, додаткові пільги. Підприємство шукає партнерів для розвитку проекту та організації спільного підприємства

Розробка нового побутового ряду водонагрівачів (Р=3.5, 5, 7) кВт для господарських потреб населення, і будинків.
 
Тип:  Пропозиція
Наявність у квартирах або побутових приміщеннях підприємств гарячої води стало щоденною нормою ії користувачів .Ми настільки звикли до можливостей отримання її у будь який час, що не передбачаємо без іі свого існування. Наше централізоване гаряче водопостачання з кожним роком все гірше і гірше забезпечує наші потреби, тому воно починає доповнюватись або замінятись децентралізованим виготовленням гарячої води у квартирі або побутовому приміщенні. Тому в останній час з'явився широкий ряд накопичувальних и проточних нагрівачів. Ми віддаємо перевагу т. з. проточним нагрівачам з таких переваг: - їх компактність із-за відсутності накопичувальної ємності, що дозволяє встановлювати ці прилади у будь якому приміщенні;; у водонагрівачі ( у ії проточної частині) не утворюється відкладення солей, що має місто у ТЕНІВ, завдяки сильного внутрішнього магнітного потоку і процесу кавітації; ліквідується потреба в зберіганні підігрітої води ,не витрачається енергія на нагрівання навколишнього середовища через труби і бойлери, не розмножується небезпечна бактерія І^іопеїіа Рпешпорпііа ; загальний розхід теплової енергії, приведеної до газового споживання, майже у два рази менш при використанні проточних нагрівачів. Усі наведені переваги таких проточників доповнюються тім ,що розроблений модельний ряд є проточниками з електронним управлінням, що дає їм можливості бути включеними в автоматичну систему процессорного контролю параметрів підігріву води у квартирі ,домі. Таких проточних нагрівачів існуюча практика не знає.
Пристрій для вимірювання показників якості електричної енергії
 
Тип:  Пропозиція
Науковими співробітниками університету розроблено пристрій для вимірювання показників якості електричної енергії, який може використовуватись при настроюванні в мережах коригувальних і компенсуючих пристроїв для їхньої ефективної роботи, для організації заходів щодо забезпечення якості електроенергії встановленим нормам, для накладання штрафних санкцій на споживачів, що погіршують показники якості електроенергії. Автори розробки пропонують долучитися до впровадження даного проекту.

Документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки