Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты

Система трансферу технологій Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку Державного агентства України з інвестицій та інновацій (СТТ INDEV) – це частина загальнонаціональної інноваційної інфраструктури України, що представляє собою сукупність інформаційно-комунікаційної мережі та апаратно-програмних засобів, яка на некомерційній основі забезпечує діяльність підприємств, установ, організацій усіх форм власності, в усіх регіонах України, у сфері трансферу технологій, на підставі єдиної нормативної та методологічної бази, при безпосередній участі Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку та за підтримки Державного агентства України з інвестицій та інновацій.

Місія СТТ INDEV – розвивати інфраструктуру економіки України, керуючись знаннями в сфері високих технологій та сприяти розвитку інноваційного бізнесу й комерціалізації наукоємних технологій в Україні.

Завдання СТТ INDEV – передача технологій між науковим і виробничим секторами та пошук партнерів для здійснення кооперації в розробці й впровадженні нових наукоємних технологій.

Шукати       Тип 

Регіональний адміністратор        
Система трансферу технологій
Гідротеплогенератор з мікровентурними термоголовками
 
Тип:  Пропозиція
Винахід стосується галузі теплоенергетики і може бути застосований для потреб опалення і гарячого водопостачання житлових, громадських і виробничих приміщень. Основні переваги: 1. Екологічно чистий. 2. Можна розміщувати в будь-якій точці Землі де є доступ до електроенергії. 3. Як джерело енергії також можна використовувати і дизель-генератори. 4. Збільшення потужності гідротеплогенератора досягається завдяки збільшенню потужності електродвигуна. 5. Коефіцієнт корисної дії (ККД) гідротеплогенератора сягає до 330%
Електрохімічний перетворювач теплоти в електрику (ЕХП)
 
Тип:  Пропозиція
Винахід оснований на дослідах канадійського фізика Нобелівського лауреата Герхарда Герцберга. В ЕХП відбувається розклад молекул води на водень і гідроксильну групу за рахунок природних сил. Продукти розкладу води використовуються в якості палива для виробництва електричного струму, після чого об’єднується в молекули води. Оскільки в ЕХП всі процеси зворотні, то він нагадує вічний двигун, але фактично відноситься до тих джерел енергії, які працюють з рахунок природних сил. ЕХП використовує ті природні сили, які діють у мікросвіті.

ЕЛЕКТРОРОЗРЯДНИЙ ПРОЦЕС ТА УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ ДЕЗІНТЕГРАЦІЇ КОМПОНЕНТІВ ВОДНО-ВУГІЛЬНОГО ПАЛИВА
 
Тип:  Пропозиція
Електророзрядна технологія дезінтеграції забезпечує одержання фракційного складу вугілля, необхідного для приготування суспензій водно-вугільного палива, а її широке впровадження направлене на забезпечення енергетичної незалежності і безпеки України.
ОРГАНІЗАЦІЯ СЕРІЙНОГО ВИРОБНИЦТВА АНАТОМІЧНО АДАПТОВАНИХ ЕНДОПРОТЕЗІВ КРУПНИХ СУГЛОБІВ І ХРЕБТА ЛЮДИНИ, ЩО ІМПЛАНТУЮТЬСЯ
 
Тип:  Пропозиція
Авторами проекту розроблений ряд конструкцій ендопротезів тазостегнового суглоба, в яких врахований позитивний і негативний досвід світової практики эндопротезированія. Конструкції ендопротезів забезпечує повне відновлення функцій суглоба, а значить працездатності і якості життя людини. Запропоновані авторами проекту конструкції ендопротезів запатентовані на Україні і за кордоном.

Документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки