Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство закордонних справ України
«Міністерство закордонних справ України вбачає створений під егідою Міністерства економіки України веб-портал «Державна підтримка українського експорту» є дієвим інструментом висвітлення торговельного потенціалу нашої держави та просування вітчизняної продукції на світові ринки»

Украинские нефтепродукты

Система трансферу технологій Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку Державного агентства України з інвестицій та інновацій (СТТ INDEV) – це частина загальнонаціональної інноваційної інфраструктури України, що представляє собою сукупність інформаційно-комунікаційної мережі та апаратно-програмних засобів, яка на некомерційній основі забезпечує діяльність підприємств, установ, організацій усіх форм власності, в усіх регіонах України, у сфері трансферу технологій, на підставі єдиної нормативної та методологічної бази, при безпосередній участі Мережі регіональних центрів інноваційного розвитку та за підтримки Державного агентства України з інвестицій та інновацій.

Місія СТТ INDEV – розвивати інфраструктуру економіки України, керуючись знаннями в сфері високих технологій та сприяти розвитку інноваційного бізнесу й комерціалізації наукоємних технологій в Україні.

Завдання СТТ INDEV – передача технологій між науковим і виробничим секторами та пошук партнерів для здійснення кооперації в розробці й впровадженні нових наукоємних технологій.

Шукати       Тип 

Регіональний адміністратор        
Система трансферу технологій
ОРГАНІЗАЦІЯ СЕРІЙНОГО ВИРОБНИЦТВА АНАТОМІЧНО АДАПТОВАНИХ ЕНДОПРОТЕЗІВ КРУПНИХ СУГЛОБІВ І ХРЕБТА ЛЮДИНИ, ЩО ІМПЛАНТУЮТЬСЯ
 
Тип:  Запит
Авторами проекту розроблений ряд конструкцій ендопротезів тазостегнового суглоба, в яких врахований позитивний і негативний досвід світової практики эндопротезированія. Конструкції ендопротезів забезпечує повне відновлення функцій суглоба, а значить працездатності і якості життя людини. Запропоновані авторами проекту конструкції ендопротезів запатентовані на Україні і за кордоном.
Біопрепарат ветеринарний Моноспорин-ПК
 
Тип:  Пропозиція
Попит на Моноспорин-ПК забезпечується високою ефективністю дії та дешевизною. Даний біопрепарат успішно конкурує із антибіотиками та іншими біопрепаратами-аналогами. Технологія виготовлення Моноспорину-ПК є оригінальною і захищена патентом. Основними перевагами нової гель-подібної форми біопрепарату є: (1) сумарна (кінцева) схоронність непошкоджених клітин у порівнянні з його ліофільно-висушеною формою значно вища - 88% проти 63%; (2) підвищення ефективності ГПФ забезпечується більшим відсотком вегетативних клітин; (3) ГПФ більш дешева для виробництва, ніж ЛВФ.

Виробництво безфреонових холодильних установок та установок переробки вуглеводних газів на базі хвильового детандер-копресора
 
Тип:  Пропозиція
У наш час, згідно з рішенням Монреальської наради, яка забороняє використання озоноруйнуючих речовин в якості хладоагентів, актуальне створення безпечних для довоколишнього середовища холодильних установок. Окрім цього, згідно з декретом Парламенту Ради Європи, в серпні 2003 року фреон 134 повинен бути забороненим у використанні в автомобільних кондиціонерах з 1 січня 2009 року. Процеси заморожування продуктів вимагають використання низьких температур, рівні –1000С, що забезпечує кращі смакові якості продукту. Зацікавленість світових виробників у такому устаткуванні підтверджується запросами відомих світових виробників холодильних установок та заготівників риби. У той же час, існує велика кількість законсервованих свердловин та малодебітних свердловин, видобуток газу з яких припинився через нерентабельність. Це відбувається внаслідок відсутності маловитратного недорогого устаткування для обробки цього газу, тому що дросель вже не може бути використаний через малий тиск у свердловині, а турбодетандери дорогі. Видобуток газу з таких свердловин стає рентабельним за умови використання недорогих установок на базі хвильвого детандер-компресора.
Конструкція економічного двигуна внутрішнього згоряння
 
Тип:  Пропозиція
Українським і російським авторами по нових технологіях створена конструкція двигуна, здатного перетворювати більше половини палива, що споживається, в механічну енергію, на відміну від існуючих двигунів, в яких більша частина палива нагріває довкілля. Масове впровадження двигунів запропонованої конструкції запобігає надходженню в атмосферу кількох мільярдів тон парникових газів на рік. Автори погоджуються на любі форми співробітництва в межах правил патентного законодавства.

Документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки