Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Миколаївська обласна державна адміністрація
«Вважаємо, що сайт є зручним та інформаційно корисним для підприємств, які здійснюють зовнішню торгівлю, державних установ та інших користувачів»

Украинские нефтепродукты
Двостороння торгівля товарами між Україною та Угорською Республікою (2010 р.)  
Параметри: ЗЕД, Макроекономічні показники, Економічне співробітництво

 

Русскоязычный заголовок: Двусторонняя торговля товарами между Украиной и Венгерской Республикой (2010 г.)

 
Двостороння торгівля товарами між Україною та Угорською Республікою (2010 р.)




У 2010 р. товарообіг між Україною та Угорською Республікою збільшився на 48,4%.

Український експорт товарів (за даними Держкомстату України) зріс на 17,8% і склав 860,1 млн. доларів США (1,5% від загального українського експорту товарів), а імпорт - на 79,1% і склав 1214,3 млн. доларів США (2,1% від загального імпорту товарів Україною).

Товарообіг з Угорщиною за 2010 р. склав 2074,7 млн. доларів США. Вперше за останні роки сальдо зовнішньоторговельного обороту між Україною та Угорщиною стало від’ємним і склало 354,2 млн. доларів США, що пояснюється наступним.

Згідно з даними Статистичного відомства Угорщини ріст ВВП в країні в 2010 р. становив 1,2%. Серед галузей економіки ріст по відношенню до 2009 р. показали лише промисловість (109%) та транспорт (103%). В структурі ж промисловості ріст спостерігався лише в орієнтованих на експорт галузях на рівні 119%. В той же час, інші галузі не досягли навіть рівня 2009 року. Так, зокрема, показники будівельної галузі в 2010 р. становили 95% в порівнянні з 2009 р., сільського господарства – 85%, торгівлі - 99%, внутрішнього споживання 99%. В 2010 р. високим залишався рівень безробіття – 11,2%.

За згаданих обставин вперше за останнє десятиріччя зовнішньоторговельний баланс Угорщини має позитивне сальдо. Локомотивом угорської економіки в 2010 р. були такі транснаціональні компанії як, Audi, Opel, Mercedes, Jabil, Flextronics, Nokia. Стримуючими факторами росту  обсягів імпорту в Угорщину, в тому числі і з України, є: стагнація промисловості, сільського господарства, будівельної галузі, що, в свою чергу, тісно пов’язане з низькою купівельною спроможністю населення, його суттєвим кредитним навантаженням, стагнацією внутрішнього споживання, високим рівнем безробіття.

В 2010р. стримуючими факторами в процесі нарощування обсягів українського експорту таких традиційних товарних груп, як електроенергія, металопродукція, руди, мінеральна сировина, машини, устаткування, лісоматеріали, цемент виступають стагнація  угорської промисловості, будівельної галузі, ринку внутрішнього споживання.

Аналізуючи статистичні дані  торговельного обороту між нашими країнами за 2010 р. необхідно зазначити і той факт, що в товарній номенклатурі експорту з України в Угорщину наявні 61 товарна група, вартість поставок кожної з  яких перевищує 1 млн. дол. В той же час, в товарній номенклатурі угорського експорту до України наявні 107 аналогічних товарних груп.

 
 

 

 

 

 

 
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки