Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Казахстан
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство закордонних справ України
«Міністерство закордонних справ України вбачає створений під егідою Міністерства економіки України веб-портал «Державна підтримка українського експорту» є дієвим інструментом висвітлення торговельного потенціалу нашої держави та просування вітчизняної продукції на світові ринки»

Украинские нефтепродукты
Стан торговельно-економічних відносин між Україною та Республікою Казахстан (2010 – 1 півріччя 2011 р.)  
Параметри: ЗЕД, Економічне співробітництво

 

Русскоязычный заголовок: Состояние торгово-экономических отношений между Украиной и Казахстаном (2010 - 1 полугодие 2011 г.)
Стан торговельно-економічних відносин між Україною та Республікою Казахстан (20101 півріччя  2011 р.)
 
 

(за даними Держкомстату України)


Серед торговельних партнерів України Республіка Казахстан за даними 2010 року займає 3 місце серед країн СНД та 11 місце серед усіх торговельних країн-партнерів України.
За 2010 рік зовнішньоторговельний обіг товарами та послугами України з Республікою Казахстан становив 2170,87 млн. дол. США і зменшився по відношенню до 2009 року на 1408,01 млн. дол. США або на 39,3%, в тому числі товарами становив 2066,72 млн. дол. США і зменшився порівняно з 2009 роком на 1385,65 млн. дол. США або на 40,1%.

При цьому: 
 • загальний експорт товарів та послуг становив 1382,6 млн. дол. США і зменшився по відношенню до 2009 року на 131,69 млн. дол. США або на 8,7%, в тому числі товарами становив 1300,51 млн. дол. США і зменшився порівняно з 2009 роком на 117,93 млн. дол. США або на 8,3%;
   
 • загальний імпорт товарів та послуг з Республіки Казахстан в Україну становив 788,27 млн. дол. США і зменшився у порівнянні з 2009 роком на 1276,31 млн. дол. США або на 61,8%, в тому числі товарами становив 766,22 млн. дол. США і зменшився порівняно з 2009 роком на 1267,72 млн. дол. США або на 62,3%;
   
 • позитивне сальдо становило 594,33 млн. дол. США. 
За січень-червень 2011 року зовнішньоторговельний обіг товарами та послугами України з Республікою Казахстан становив 1 501,46 млн. дол. США і збільшився по відношенню до січня-червеня 2010 року на 545,06 млн. дол. США або на 57,0%, в тому числі товарами становив 1 426,52 млн. дол. США і збільшився порівняно з відповідним періодом 2010 року на 512,64 млн. дол. США або на 56,1%.

При цьому: 
 • експорт товарів та послуг становив 868,26 млн. дол. США і збільшився по відношенню до січня-червня 2010 року на 247,27 млн. дол. США, або на 39,8%, в тому числі товарами становив 809,58 млн. дол. США і збільшився порівняно з відповідним періодом 2010 року на 223,18 млн. дол. США або на 38,1%.
   
 • імпорт товарів та послуг з Республіки Казахстан в Україну становив 633,2 млн. дол. США і збільшився у порівнянні з січнем-червнем 2010 року на 297,79 млн. дол. США або на 88,8%, в тому числі товарами становив 616,94 млн. дол. США і збільшився порівняно з відповідним періодом 2010 року на 289,47 млн. дол. США або на 88,8%.
   
 • позитивне сальдо становило 235,07 млн. дол. США.
   

Перспективи нарощування експорту: 

Машинобудівне обладнання (трансформатори, електроенергетичне обладнання легкові автомобілі, автобуси, вагони, пристрої для сортування, сепарації, подрібнення, агломерації мінерального палива та сировини), стаціонарне обладнання для залізничних колій, насоси рідинні, холодильне обладнання, електричні двигуни та генератори, когенераційні установки і бурошнекові комплекси БШК-2ДМ для видобутку вугілля з тонких шарів, теплові дизелі і запчастини до них, нафтогазове обладнання,  клапани для трубопроводів, проводи ізольовані, печі опалювальні, сушарки, шпалери паперові, плити деревостружкові, паркет і столярні вироби, молоко сухе та згущене, миючі засоби, косметичні препарати.

 

 

 

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мультігалузевий захід Населення Нетарифне регулювання Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки