Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Бельгія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Полтавська обласна державна адміністрація
«Структура сайту влаштовує, інформація доступна для зацікавлених користувачів, функціональні можливості сайту відповідають потребам»

Украинские нефтепродукты
2014 – 9 міс. Товарообіг між Україною та Бельгією  
Параметри: Економічне співробітництво

2014 – 9 міс. Товарообіг між Україною та Бельгією

За даними Держстату України, за підсумками 9 міс. 2014 р. експорт українських товарів до Бельгії збільшився порівняно з відповідним періодом 2013 р. на 22,5%, та склав 352,32 млн. дол. США, імпорт товарів з Бельгії зменшився на 20,9% та склав 406,30 млн. дол. США. Негативне сальдо двосторонньої торгівлі товарами за підсумками 9 міс. 2014 р. склало 53,99 млн. дол. США.

За підсумками 9 міс. 2014 р. експорт українських послуг до Бельгії зменшився порівняно з відповідним періодом 2013 р. на 77,6%, та склав 57,99 млн. дол. США, імпорт послуг з Бельгії зменшився на 20,2% та склав 41,26 млн. дол. США. Позитивне сальдо двосторонньої торгівлі послугами за підсумками 9 міс. 2014 р. склало 16,73 млн. дол. США.

Загальне негативне сальдо двосторонньої торгівлі з Бельгією за підсумками 9 міс. 2014 р. склало 37,26 млн. дол. США.

Основними товарами, що експортуються є зернові культури; насіння і плоди олійних рослин, палива мінеральні; нафта і продукти її перегонки; чорні метали; продукти неорганічної хімії; текстильний одяг; деревина і вироби з неї.Основними товарам, що імпортується є фармацевтична продукція; хімічна продукція; пластмаси, полімерні матеріали; реактори ядерні, котли, машини; засоби наземного транспорту (крім залізничного); електричні машини; палива мінеральні, нафта і продукти її перегонки; алкогольні і безалкогольні напої та оцет; м'ясо.

За підсумками 2013 року експорт українських товарів до Бельгії зменшився порівняно з 2012 роком на 14,1%, та склав 401,87 млн. дол. США, імпорт товарів з Бельгії зменшився на 2,2% та склав 692,91 млн. дол. США. Негативне сальдо двосторонньої торгівлі товарами за підсумками 2013 року склало 291,04 млн. дол. США.

За підсумками 2013 року експорт українських послуг до Бельгії збільшився порівняно з 2012 роком на 8,6%, та склав 327,81 млн. дол. США, імпорт послуг з Бельгії збільшився на 0,2% та склав 84,38 млн. дол. США. Позитивне сальдо двосторонньої торгівлі послугами за підсумками 2013 року склало 243,43 млн. дол. США.

Загальне негативне сальдо двосторонньої торгівлі з Бельгією за підсумками 2013 року склало 47,61 млн. дол. США (За І півріччя 2013 р. - 73,3 млн. дол. США). Загальний обсяг української торгівлі з Бельгією товарами і послугами за 2013 р. склав 1 млрд. 506, 97, незначно зменшившись порівняно з рекордним рівнем 2012 р. (-3,47%).

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки