Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Білорусь
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Івано-Франківська обласна державна адміністрація
«Веб-Портал Державна підтримка українського експорту» за умови постійного поновлення інформації забезпечить українським товаровиробникам необхідну інформаційну підтримку в здійсненні ними зовнішньоекономічної діяльності»

Украинские нефтепродукты
Середньомісячна ціна на цукор-сирець та ввізні митні збори (станом на 01.05.2009)  
Параметри: Захист внутрішнього ринку, Кон’юнктура ринків, Митно-тарифне регулювання, Законодавство у сфері ЗЕД, Товари агропромислового комплексу

 

Середньомісячна ціна на цукор-сирець та ввізні митні збори на цукор-сирець з 01.05.09
 
Відповідно до пункту 1 постанови Ради Міністрів Республіки Білорусь від 5 серпня 2005 р. № 869 «Про внесення змін у постанову Ради Міністрів Республіки Білорусь від 23 квітня 2004 р. № 470» Міністерством економіки Республіки Білорусь розрахована середньомісячна ціна на цукор-сирець на Нью-Йоркській товарно-сировинній біржі по поточному контракту за всі дні торгів попередніх трьох місяців (січень, лютий і березень 2009 року), рівень якої склав 280,66 дол.США за тонну.
 
До відома: Відповідно до постанови Ради Міністрів Республіки Білорусь від 23.04.2004 № 470 (з урахуванням змін, внесених у постанову  Ради Міністрів Республіки Білорусь від 05.08.2005 № 869) Мінекономіки РБ:
 
1.        Проводить моніторинг цін на цукор-сирець на Нью-йоркській товарно-сировинній біржі з метою  визначення середньомісячної ціни на даний вид продукції.
 
2.        Розраховує середньомісячну ціну на цукор-сирець як середнє метематичне цін на цукор-сирець на Нью-йоркській товарно-сировинній біржі по поточному контракту за всі дні торгів попередніх трьох місяців (на момент закриття торгів).
 
3.        До 15 числа кожного місяця надає  в Державний митний комітет дані про середньомісячну ціну на цукор-сирець на Нью-йоркській товарно-сировинній біржі по поточному контракту.
 
Відповідно до п.4 зазначеної постанови  Державний митний комітет РБ з метою  митного оформлення цукру-сирцю стягує ввізні митні збори, виходячи з представлених Міністерством економіки РБ даних про середньомісячну ціну на цукор-сирець , з першого числа місяця, наступного за місяцем надання вказаних даних.
 
Так, Мінекономіки РБ на підставі моніторингу розрахувало середньомісячну ціну на  цукор-сирець на Нью-йоркській товарно-сировинній біржі за попередні три місяці: січень-лютий і березень 2009 року, яка склала 280,66 дол.США за тонну. Ця інформація надається  Міністерством економіки РБ до 15 квітня п. р. до  Державного  митного  комітету, який на підставі цих даних стягуватиме ввізні митні збори на цукор-сирець з 1 травня 2009 року .
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Гвінея Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари легкої промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки