Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Аргентина
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство закордонних справ України
«Міністерство закордонних справ України вбачає створений під егідою Міністерства економіки України веб-портал «Державна підтримка українського експорту» є дієвим інструментом висвітлення торговельного потенціалу нашої держави та просування вітчизняної продукції на світові ринки»

Украинские нефтепродукты
Україна-Аргентина. Загальний огляд торговельних обмежень  
Параметри: Захист внутрішнього ринку, ЗЕД, Економічне співробітництво, Товари агропромислового комплексу, Товари чорної металургії

 

Торговельні обмеження
 
На сьогоднішній день у двосторонніх відносинах з Аргентиною проблемні питання практично відсутні, окрім епізодичних порушень аргентинськими підприємствами антидемпінгових розслідувань по відношенню до українських експортерів металопродукції.
 
В грудні 1999 року за результатами антидемпінгового розслідування щодо імпорту до Аргентини гарячекатаного прокату походженням в тому числі з України на імпорт української продукції до Аргентини запроваджено обмеження у вигляді мінімальної ціни в розмірі 360 дол. США за тонну на умовах ФОБ.
 
В червні 2006 року термін дії антидемпінгових обмежень подовжено ще на 5 років. Розмір антидемпінгового мита - 138,03%. Термін дії заходів – до червня 2011р.
 
В січні 2003 року за результатами антидемпінгового розслідування щодо імпорту до Аргентини холоднокатаного прокату походженням в тому числі з України на імпорт української продукції до Аргентини запроваджено справляння антидемпінгового мита в розмірі 71,22%. Термін дії заходів – до січня 2008р.
 
8 січня 2008 р. в Офіційному Бюлетені опубліковано повідомлення щодо п’ятирічного перегляду зазначеного розслідування, в якому ТЕМ, за дорученням з Центру брало участь та готувало коментарі.
 
Враховуючи те, що протягом 12 місяців Міністерство економіки Аргентини не дійшло висновків щодо факту наявності збитків, чи їх загрози національному виробнику, було прийнято рішення подовжити вказану процедуру перегляду на шість місяців, застосувавши положення Статті VI Генерального Договору по тарифам і торгівлі 1994 р., що передбачено положеннями Закону № 24.425 та Статті 58 параграфу 2 Декрету № 1326/98 національного законодавства. Остаточне рішення по цій справі буде прийнято компетентними органами Аргентини орієнтовно в червні 2009 р.
 
Варто підкреслити, що на сьогодні важливого значення набуває питання експорту аргентинської яловичини до України. З травня 2008 року Україна не імпортувала з Аргентини зазначену продукцію.
 
Згідно чинного українського законодавства, імпорт м’яса в Україну здійснюють виключно ті м’ясокомбінати, що пройшли перевірку комісії Державного комітету ветеринарної медицини України та отримали відповідний сертифікат. У травні 2008 р. строк дії зазначеного сертифікату у аргентинських підприємств закінчився і має бути поновлений.
 
Питання відновлення експорту в Україну цієї продукції, яка є основою аргентинського експорту, що може впливати на політичний клімат між нашими державами, стало одним з пріоритетних для ТЕМ.
 
За результатами переговорів з відповідними ветеринарними службами Аргентини, досягнуто попередньої домовленості щодо проведення інспекції аргентинських м’ясокомбінатів в першому кварталі 2009 р.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари чорної металургії

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки