Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Туркменістан
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Стан торговельно-економічних відносин між Україною та Республікою Туркменістан (2009 – 2010 рр.)  
Параметри: ЗЕД, Економічне співробітництво

 

Русскоязычный заголовок: Торгово-экономические отношения между Украиной и Республикой Туркменистан (2009 –2010 гг.) 
 
 
Стан торговельно-економічних відносин між Україною та  Республікою Туркменістан (2009 – 2010 рр.)

 
Розвиток торговельно-економічного співробітництва між Україною і Туркменістаном займає вагоме місце у відносинах між двома країнами, є пріоритетним у діяльності Посольства. Напрямки торговельно-економічного співробітництва між Україною і Туркменістаном у 2010 році формувались на основі доручень Президента України В.Ф.Януковича, згідно з якими для обох країн визначено таке: співробітництво у паливно-енергетичній та інвеcтиційно-будівельній сферах, військово-технічне співробітництво, співпраця на міжрегіональному рівні.
 
Протягом 2009-2010 років Посольство продовжило надавати допомогу українським компаніям, які реалізують в Туркменістані низку будівельних проектів загальнодержавного призначення. Незважаючи на певні проблеми, вдалося завершити будівництво залізничного мосту через Амудар’ю Атамурат-Керкичі, відновити будівництво тунелю в Ашгабаті, а також розпочати будівництво автомобільного мосту.
 
Протягом 2009 року при безпосередній підтримці Посольства відбулось більше 50 візитів до Туркменістану делегацій і робочих груп. Варто відзначити робочі поїздки співробітників Фінансово-промислової групи „Альтком” (м. Донецьк) з метою досягнення домовленостей щодо участі у реалізації проектів будівництва та реконструкції автомобільних шляхів, мостів і промислових об’єктів. За результатами переговорів у вересні 2009 року було підписано контракт з Державним концерном „Туркменавтоеллари” („Туркменавтодор”) на будівництво автомобільного мосту через р. Амудар’я та здійснення комплексу берегоукріплювальних робіт (м. Атамурат Лебапського велаяту) на загальну суму 159 млн. дол. США.
 
Компанією «Вадан Ярдс Океан» (Миколаїв) були проведені плідні переговори з головою Державного комітету рибного господарства Туркменістану, за результатами яких погоджено текст контракту на будівництво та поставку в Туркменістан чотирьох риболовецьких сейнерів. Передбачається, що загальна сума контракту складатиме близько 35 млн. дол. США.
 
Серед найбільш успішних проектів туркменсько-українського співробітництва у паливо-енергетичній сфері слід відзначити продовження будівництва українським ВАТ „Сумське МНВО ім. Фрунзе” компресорних станцій „Наїп” (по лінії Державного концерну (ДК) „Туркменгаз”) і „Хазар” (по лінії ДК „Туркменнафта”). Введення в експлуатацію цих об`єктів заплановано у 2010 році у відповідності до підписаних додаткових угод. Протягом 2009 року „Сумське МНВО ім. Фрунзе” за підписаними у 2008 році контрактами здійснило поставки запасних частин, станційного технологічного обладнання та запірно-регулюючої арматури для потреб ДК „Туркменгаз” на суму близько 20 млн.дол.США. На сьогодні українська компанія приймає участь у тендерах на будівництво ДКС „Малай”, „Гургутлі” а також поставки мілкосерійного обладнання на загальну суму 100 млн.дол.США.
 
У жовтні 2009 року було підписано контракт між Державним об’єднанням „Укрспирт” і Міністерством торгівлі та зовнішньоекономічних зв’язків Туркменістану на поставку до Туркменістану 1 мільйону 380 тис. декалітрів українського спирту.
 
Участь українських компаній у будівництві важливих об’єктів для паливно-енергетичного комплексу країни перебування, рівень, характер і підсумки двосторонніх переговорів дають усі підстави вважати, що українсько-туркменське співробітництво має хороші перспективи.
 
На теперішній час за безпосередньої участі Посольства в тендерах, оголошених в Туркменістані, беруть участь українські компанії гірничо-металургійного комплексу:
 
- ВАТ „Харцизський трубний завод” – на поставку трубної продукції для потреб нафтогазового комплексу Туркменістану;
 
- ВАТ „Металургійний комбінат ”Азовсталь” - на поставку залізничних рейок для потреб Міністерства залізничного транспорту Туркменістану;
 
- ВАТ „Азовмаш” - на поставку залізничних цистерн для потреб ПЕК.
 
У 2009 році підписаний контракт між „Українською гірничо-металургійною компанією” та ДК „Туркменнафтогазбуд” на постачання металопродукції на загальну суму понад 800 тис. дол. США.
 
 
 
 
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
PR та реклама Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інші послуги Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Товари агропромислового комплексу Транспортно-експедиційні послуги Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки