Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Марокко
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
УКРАВТОПРОМ, Асоціація автовиробників України
«Асоціація підтримує створення порталу вітчизняних експортерів у мережі Інтернет, що безумовно буде сприяти поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на міжнародній арені»

Украинские нефтепродукты
Зовнішньоекономічна діяльність Королівства Марокко (лютий – березень 2010 р.)  
Параметри: Інвестиції, ЗЕД, Макроекономічні показники, Економічне співробітництво, Транспорт, Будівництво, Фінансові послуги

Русскоязычный заголовок: Внешнеэкономическая деятельность Королевства Марокко (февраль - март 2010 г.) 

Зовнішньоекономічна діяльність Королівства Марокко (лютий – березень 2010 р.)


Марокканські ЗМІ повідомили про те, що Німеччина надала  фінансову допомогу Марокко у розмірі 15 млн. євро, яка є частиною двосторонньої угоди про технічне співробітництво.

Дана угода охоплює фінансування ряду проектів і програм в галузі управління та заохочення охорони навколишнього середовища (4 мільйони євро), розвитку відновлюваних джерел енергії (2,5 млн євро), охорони природи та боротьби з опустелюванням (2,7 млн.євро). Угода охоплює також фінансування програм підтримки малих і середніх підприємств (4,3 млн.євро). Інвестиції Німеччини в Марокко за останній час досягли майже 1,8 млрд.євро. Вони зосереджені, в основному, в галузях водопостачання та санітарії, охорони навколишнього середовища з урахуванням проблем зміни клімату. Салахеддін Мезуар привітав фінансову і технічну підтримку з боку Німеччини.

***

У березні між Марокко та Світовим банком було підписано угоду про позику в розмірі 133 млн євро для фінансування програми підтримки фінансового сектору. Ця угода передбачає підтримку зусиль уряду у справі заохочення довгострокових вкладів, зміцнення фінансового контролю та розширення доступу малих і середніх підприємств до джерел фінансування при збереженні стабільності фінансової системи. Разом з тим, У рамках зміцнення співпраці з СБ протягом 2005-2009 рр. було укладено низку угод на загальну суму більше, ніж $ 1,4 млрд. доларів.

***
 
ЗМІ Королівства Марокко повідомили про створення в Парижі франко-марокканської палати з арбітражу та посередництва (CFMAM) з метою заохочення вирішення спорів, посередництва і арбітражу в усіх мароккансько-французьких відносинах, особливо в сфері торгівлі.

Генеральний секретаріат CFMAM спільно очолюють Бернар Каєн, колишній президент Національної федерації профспілок молодих юристів, почесний президент Міжнародної асоціації юристів Франції та Мохамед Ель Уаззані Берріан, доктор юридичних наук, міжнародний консультант.

***

ЗМІ Королівства Марокко поінформували про підписання угоди про лібералізацію повітряних перевезень між Марокко та Канадою 9 лютого ц.р.

Після ратифікації дана угода замінить Угоду, укладену між Канадою та Марокко в 1975 році. Укладення цієї розширеної угоди, таким чином, відкриє перед обома країнами нові можливості для бізнесу та подальшого зміцнення економічних зв'язків і двосторонньої торгівлі.

***

ЗМІ Королівства Марокко повідомили про підписання 1 лютого ц.р. в Танжері договору між державою та ONCF( Національним Офісом залізних доріг) на період 2010-2015 рр.  

Згідно з зазначеною угодою планується інвестувати  в період 2010-2015 рр. 4,1 млрд. дол.США, у тому числі 2 млрд. дол. США буде витрачено на проект будівництва лінії швидкісного експресу Танжер-Касабланка TGV. 2,1 млрд. дол. США буде направлено на реалізацію програми з модернізації та вдосконалення існуючої мережі залізничного транспорту. Нове залізничне сполучення дозволить скоротити час поїздки між Касабланкою та Танжером з 4 год.45 хв. до 2 год.10 хв.

***
 
ЗМІ Королівства Марокко повідомили про надання Японією двох позик Марокко в цілому на 270 млн.дол.США для фінансування проектів у галузях будівництва доріг та водного господарства.

Відповідні угоди було підписано між Японським агентством міжнародного співробітництва, з одного боку, та Міністром економіки і фінансів Салахеддіном Мезуаром з іншого боку.

Перший кредит у  90 млн. дол. США буде направлений на будівництво ділянки дороги Жебга-Тетуан (120 км), яка відноситься до Середземноморської кільцевої дороги. Реалізація даного проекту сприятиме пожвавленню економіки середземноморського  узбережжя і полегшенню доступу до базової інфраструктури та соціальних послуг для населення регіону.

Другий кредит у 150 млн. дол.США призначений для фінансування будівництва систем  з очищення стічних вод та вдосконалення постачання питної води з поверхневих водних ресурсів.
 
 
 
 
 


 

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Товари агропромислового комплексу Транспорт Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки