Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Лівія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Полтавська обласна державна адміністрація
«Структура сайту влаштовує, інформація доступна для зацікавлених користувачів, функціональні можливості сайту відповідають потребам»

Украинские нефтепродукты
Україна-Лівія. Щодо співробітництва у сфері будівництва  
Параметри: Інвестиції, ЗЕД, Економічне співробітництво, Будівництво

 

Україна-Лівія. Щодо співробітництва у сфері будівництва


За наявною інформацією, на 2007-2009 рр. Лівія виділила понад 21.5 млрд. доларів США, які спрямовані на реалізацію проектів модернізації та розвитку інфраструктури країни. Більшу частину цих коштів передбачено залучити до будівництва житла, прокладання шляхів, зведення нових мостів і шляхопроводів, модернізації аеропортів, розвиток туризму, що пов’язане з будівництвом більшої кількості готелів, а також до проектів з охорони навколишнього середовища.

Органом виконавчої влади країни перебування, що відповідає за будівельну галузь та сферу регіонального розвитку, є Апарат житлового будівництва та комунальних служб Лівії. (Офіційний сайт апарату: www.hib.org.ly)

Іншою вагомою структурою у будівельній галузі Лівії є Союз підрядників Лівії ( т. +218 21 333 08 59, +218 21 333 08 42, ф. +218 21 333 07 38), одним з головних завдань якого є залучення до співробітництва іноземних будівельних компаній.

Українські підприємства та компанії, які мають наміри взяти участь у реалізації двосторонніх проектів у країні перебування, можуть співпрацювати з лівійською стороною шляхом відкриття відділення або представництва компанії в Лівії, а також через лівійську компанію-уповноваженого агента.

***

Лівійська компанія Аль-Рамада з уставним капіталом 4,8 млн. лівійських динарів (близько 3,7 млн.дол.США) спеціалізується на будівництві шляхів, мереж житлової інфраструктури. Наразі компанія для реалізації будівельних проектів здійснює пошук іноземних партнерів. Офіс компанії розташований в м. Бенгазі (1000 км. від м.Тріполі).

***
.  
Досвід діяльності іноземних компаній в Лівії свідчить про створення лівійськими партнерами належних умов для праці іноземних громадян в плані розміщення та безпеки.

При створенні спільного проекту з іноземним партнером лівійська сторона залучає відповідного фахівця -  юриста, який має досвід у сфері виконання будівельних проектів. Зазначена особа забезпечує відповідну юридичну підтримку при створенні спільної компанії та подальшої реалізації проекту. Всі питання взаємодії з лівійською стороною під час виконання проекту, зокрема його матеріально-технічне забезпечення, мають бути передбачені у контракті. 
 
Отримання віз для виїзду в Лівію здійснюється в Народному бюро (Посольстві) Лівії в Україні. У паспортах мають бути відсутні відмітки про відвідання Ізраїлю.
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Інші послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Національна символіка Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари фармацевтичної промисловості Точне машинобудування Транспорт

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки