Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Південна Корея
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
УКРАВТОПРОМ, Асоціація автовиробників України
«Асоціація підтримує створення порталу вітчизняних експортерів у мережі Інтернет, що безумовно буде сприяти поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на міжнародній арені»

Украинские нефтепродукты
Про співробітництво з Корейською корпорацією малого та середнього бізнесу (SBC)  
Параметри: Економічне співробітництво

Про співробітництво з Корейською корпорацією малого та середнього бізнесу (SBC)

 
Посольство України в Республіки Корея на початку лютого 2009 р. провело низку зустрічей з представниками малого та середнього бізнесу в Республіці Корея, їх асоціаціями та державними установами РК, що займаються сприянням малому та середньому бізнесу держави.
 
В ході зустрічей обговорювалися поточна ситуація в економіці України та РК, шляхи подальшого розвитку співробітництва країн, питання інвестиційної привабливості України та перспективи надходження в Україну південнокорейських інвестицій, зокрема інвестиційні проекти з підготовки до ЄВРО-2012.
 
Було констатовано, що наразі українсько-корейське співробітництво в галузі малого та середнього бізнесу практично відсутнє, хоча існують значні перспективи розвитку двосторонньої співпраці на цьому напряму.
 
Корейська сторона висловила зацікавленість щодо налагодження співробітництва з українськими представниками малого та середнього бізнесу, а також стосовно взаємного ознайомлення та обміну технологіями у таких сферах як:
  • сільське господарство та харчова промисловість
  • видобувна та переробна промисловість
  • новітні, зокрема енергозберігаючі, технології
  • виробництво біопалива тощо
Обговорювалися також можливість відвідання України представниками малого і середнього бізнесу РК та укладання відповідних домовленостей між українськими та південнокорейськими організаціями.
 
У цьому контексті було домовлено провести попереднє вивчення можливостей та потреб малого та середнього бізнесу Південної Кореї та України, потенціалу двосторонньої співпраці в цій сфері, а також здійснити обмін відповідним досвідом.
 
Корейська корпорація малого та середнього бізнесу (SBC) запропонувала відкрити технологічний центр в Україні, аналогічний центрам, вже відкритим Корпорацією в Китаї та Новосибірську. SBC відкрила свої представництва в багатьох країнах світу, а також має в своїй Корпорації іноземних координаторів від низки країн, які працюють в штаб-квартирі SBCу Сеулі по 2-3 місяці. Корпорація малого та середнього бізнесу співпрацює також з Російською академією наук, має спільні проекти та технологічні розробки.
 
Представники корейських організацій висловили готовність за допомогою Посольства України провести семінари в Республіці Корея та спеціалізовані бізнес-форуми в Україні на тему «Інвестиційна привабливість України для малого та середнього бізнесу».
 
З метою подальшого просування в урядових і бізнесових колах РК інтересів малого та середнього бізнесу України, просимо орієнтувати щодо зацікавленості відповідних відомств та організацій України у встановлені практичного співробітництва з SBC.
 
Зацікавлені підприємства просимо звертатись до Посольства України в Республіці Корея - E-mail: emb_kor@mfa.gov.ua Phone: (822) 790-5696 Fax: (822) 790-5697 – з посиланням на вихідний лист Посольства від 10 лютого 2009 р. 6157/7-200-175 «Щодо малого та середнього бізнесу»
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Інші послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки