Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Хорватія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Інформація щодо перспектив двосторонніх торговельно-економічних відносинах між Україною та Республікою Хорватія (II квартал 2011 р.)  
Параметри: Макроекономічні показники, Економічне співробітництво

Інформація щодо перспектив двосторонніх торговельно-економічних відносинах між Україною та Республікою Хорватія (II квартал 2011 р.)

Відкритих проблемних питань у торговельно-економічній сфері між Україною та РХ протягом другого кварталу 2011 року не було. Статистичні дані торговельно-економічного співробітництва між Україною та Хорватією свідчать про поступове відновлення рівня товарообігу між двома країнами, який зазнав суттєвого зниження у 2009 році та протягом 2010 року не досяг докризових показників.
          
Так, за даними Держкомстату України зовнішньоторговельний оборот у торгівлі товарамиміж Україною та Хорватією за січень-квітень 2011 року склав 32,4 млн. дол. США, збільшився у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 120 %, при цьому експорт становив 16,1 млн. дол. США, збільшившись на 302 %, імпорт – 16,3 млн. дол. США, збільшення обсягів на 51 %. За перший квартал 2011 року зовнішньоторговельний оборот у торгівлі послугами склав 1,9 млн. дол. США, збільшившись у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 115 %, при цьому експорт становив 1,4 млн. дол. США, збільшившись на 677 %, імпорт – 0,5 млн. дол. США, падіння обсягів на 31 %. Сальдо – позитивне, 0,9 млн. дол. США.
                     
Існують значні перспективи у використанні потенціалу обох країн стосовно розвитку торговельно-економічного співробітництва. Серед них можливості, які відкриваються перед компаніями обох країн, пов’язані з участю в приватизаційних процесах, а також використання транзитного потенціалу обох сторін (енергоносії, транспортні комунікації) тощо. Крім того, заслуговує на увагу реалізація проектів, пов’язаних з підготовкою до проведення ЄВРО-2012, зокрема, розвиток шляхів сполучень, будівництво та реконструкція стадіонів, готелів, що також є гарною нагодою для хорватських компаній та інвесторів, аби зайняти свою нішу на українському ринку.
 
Назріла потреба й у відкритті прямого авіарейсу між Києвом та Загребом, розмови про який ведуться обома сторонами вже не один рік.
 
Одним з ефективних інструментів з активізації двосторонніх торговельних відносин є щорічні засідання спільних міжурядових комісій. Тому проведення в 2011 році чергового 5-го засідання Міжурядової українсько-хорватської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва є одним з найактуальніших питань. Важливою подією стала б реалізація домовленостей щодо проведення в Києві бізнес-форуму за участі торгово-промислових палат України та РХ.
          
          
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Валюта Географічне розташування Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Транспортно-експедиційні послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки