Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Бразилія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
2011 р. – 11 міс. Торговельно-економічного співробітництво між Україною та Бразилією  
Параметри: ЗЕД, Макроекономічні показники, Економічне співробітництво, Економічні новини

2011 р. – 11 міс. Торговельно-економічного співробітництво між Україною та Бразилією

Протягом 2011 року торговельно-економічне співробітництво між Україною та Бразилією характеризувалось суттєвим зростанням обсягів двосторонньої торгівлі та високим рівнем офіційних контактів, спрямованих на розширення співпраці між країнами у згаданій галузі, забезпечення реалізації діючих двосторонніх економічних проектів, розширення експорту вітчизняної продукції на бразильський ринок, пошуку нових можливостей інвестиційного та економічного співробітництва.

За даними Держкомстату України, за 11 місяців 2011 року загальний обсяг взаємної торгівлі товарами між Україною та Бразилією збільшився у порівнянні з аналогічним періодом 2010 року на 27% (на 211,7 млн. дол. США) і становив 980,6 млн. дол. США. Експорт українських товарів до Бразилії збільшився на 39% (на 130,8 млн. дол. США) та склав 465,7 млн. дол. США. Імпорт товарів в Україну збільшився на 18% (на 81 млн. дол. США) і становив 514,9 млн. дол. США. Негативне для України сальдо торгівлі товарами склало 49,2 млн. дол. США. Аналіз помісячної динаміки двосторонньої торгівлі свідчить про високу ймовірність досягнення за підсумками 2011 року показника товарообігу на рівні 1 млрд. дол. США, що відповідає докризовому рівню, зафіксованому у 2008 р.

Протягом 2011 року товарна структура зовнішньої торгівлі з Бразилією не зазнала значних змін. Основними групами в структурі вітчизняного експорту залишились мінеральні добрива (68,9%), чорні метали (15,6%), енергетичні матеріали (7,5%), гума (3,5%) та фармацевтична продукція (1%). В імпорті до України бразильських товарів продовжувала переважати сільськогосподарська продукція – цукор (29,3%), тютюн (13,3%), м'ясо та харчові субпродукти (12,6%), різні харчові продукти (7,8%), а також руди (15,3%) та чорні метали (8,6%).

Основними чинниками зростання обсягу українсько-бразильської торгівлі у звітний період стало відновлення після кризи базових галузей вітчизняної економіки, а також стабільний попит на товари традиційної експортної номенклатури України на бразильському ринку. Вплив зазначених сприятливих умов був посилений також зусиллями на офіційному рівні, насамперед, результатами державного візиту Президента України В.Ф.Януковича до Бразилії та проведенням п’ятого засідання Міжурядової українсько-бразильської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

П’яте засідання МКТЕС стало важливим заходом як в контексті активізації взаємодії сторін за пріоритетними напрямами співпраці, так і в рамках підготовки торговельно-економічної складової державного візиту Президента України. У рамках Комісії відбулись засідання робочих груп з питань торговельно-економічного співробітництва, співпраці у промисловій та фінансовій сферах, співробітництва у сфері мирного використання космічного простору, в галузі сільського господарства, в енергетичній галузі, у сфері спорту та охорони здоров’я.

За підсумками засідання був підписаний заключний протокол, а також Меморандум про взаєморозуміння між Публічним акціонерним товариством "Державний експортно-імпортний банк України" та Національним банком економічного та соціального розвитку Бразилії. В ході засідання також домовлено про початок практичної підготовки до проведення в Україні другого засідання українсько-бразильської Підкомісії з питань торгівлі та інвестицій.

Державний візит Президента України В.Ф.Януковича мав визначальне значення для підтвердження політичної підтримки на рівні найвищого керівництва двох країн діючим економічним проектам та перспективним напрямам співпраці в різних секторах економіки. Під час зустрічі Глави Української держави з Президентом Бразилії Д.Руссефф окреслені перспективи розвитку співробітництва в космічній, авіаційній, енергетичній, військово-технічній сферах, авіабудуванні та фармацевтиці, що знайшло відображення у Спільній заяві Президентів двох держав.

Одним із суттєвих здобутків державного візиту став поштовх співробітництву у сфері сільського господарства завдяки укладанню Меморандуму про створення Консультативного комітету з питань сільського господарства між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством сільського господарства, тваринництва та продовольчого забезпечення ФРБ, а також Меморандуму про взаєморозуміння між Бразильським підприємством сільськогосподарських досліджень та Національною академією аграрних наук України, якими передбачені практичні механізми розвитку співпраці між країнами в аграрній сфері.

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки