Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Бельгія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
ЕНЕРНОАТОМ, Національна атомна енергогенеруюча компанія
«Інтернет-портал створений на досить високому технічному рівні і містить багато корисної інформації»

Украинские нефтепродукты
Бельгійські підприємства, присутні в Україні (лютий 2010 р.)  
Параметри: Інвестиції, ЗЕД, Економічне співробітництво, Довідкова інформація

 

Бельгійські підприємства, присутні в Україні


1. Бельгійсько-українське спільне підприємство Ватра-Шредер, засноване у 1990, є найстарішою компанією країни в Україні. Має завод у Тернополі (бл. 100 робітників), виробляє освітлювальні прилади. У 1998 р. здійснювала оновлювання системи освітлення на Хрещатику та Європейській площі.

2. Компанія „Сан-ІнБев Україна” - дочірнє підприємство найбільшої у світі за обсягами виробництва бельгійської пивоварної компанії InBev, яка є найбільшим бельгійським інвестором в Україні. З 2000 року остання інвестувала у виробництво пива в Україні 215 млн. євро. „Сан-ІнБев Україна” володіє контрольним пакетом акцій ЗАТ Чернігівського пивоварного заводу ”Десна” (68,63%), ВАТ Миколаївського пивоварного заводу ”Янтар” (72,06%) та ВАТ Харківського пивоварного заводу ”Рогань” (67,80%). Є лідером на українському ринку з часткою 34,5% обсягів виробництва пива в Україні.

3. Компанія Bosal Group of Belgium – одна з провідних у світі компаній з виробництва автомобільних вихлопних систем. Створила у 2006 р СП із Запорізьким автомобілебудівним заводом з виробництва автомобільних вихлопних систем. В реалізацію цього проекту компанія планує інвестувати 3 млн. євро.

4. Компанія „Алерс” („Ahlers Logistic and Maritime Services”) займається логістичним забезпеченням, працює на українському ринку декілька років, має офіси в Харкові, Києві та Одессі.

5. Спільне українсько-бельгійське підприємство ”Мажік”. Знаходиться в Харкові. Основний вид діяльності – роздрібна торгівля фармацевтичними товарами.

6. Бельгійсько-нідерландська банківсько-страхова група „Фортіс”. Придбала у 2006 р. за 7,6 млн. євро українську страхову компанію „Еталон Лайф”, частка якої на українському страховому ринку складає 5,2%. 

7. ING Bank N.V. у 1994 році відкрив представництво у Києві, у грудні 1997 р. - зареєстрований як банк із 100% іноземним капіталом. Розпочав банківські операції 3 квітня 1998 р. Однак, в результаті кризових явищ у 2008 р. банк прийняв рішення про скорочення своєї діяльності в Україні.

8. Французько-бельгійська страхова компанія АХА у 2007 р. через „БНП-Паріба - Укрсиббанк” вступила в капітал „Українського страхового альянсу” та „Веско”.

9. „Мелексіс” – виробник напівпровідникових інтегральних схем для автомобільної та побутової електроніки. Має дочірнє підприємство в Україні „Мажі-Україна”. У виробництві задіяно більше 70 працівників. 

10. З 2006 р. в м. Харкові створено компанію з бельгійськими інвестиціями ВАТ „Перипротект”, яка займається розповсюдженням і монтажем систем охорони виробничих площ від провідних світових виробників, таких як „Betafence” (Бельгія), „Beninca” (Італія), „Cominfo” (Чехія), „Gallaghereurope” (Нідерланди). Компанія також має свої представництва у Дніпропетровську та Києві. У 2007 р. компанія уклала контракт на участь у підготовці українських спортивних об’єктів, зокрема стадіону у м. Дніпропетровськ, до Євро 2012.  

11. З 2000 р. в м.Києві працює бельгійська компанія „Квадрокс”, яка займається виробництвом систем відео спостереження та програмним забезпеченням до них для мереж роздрібної торгівлі (супермаркети, автозаправні станції), організації дорожнього руху, в медичній сфері. З 2008 р. ведеться переговори щодо укладення контракту з Київською МДА та ДП „Київдор” за яким „Квадрокс” розроблятиме системи відеоспостереження за дорожнім рухом в м.Києві.Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ ООН Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки