Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Бельгія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство закордонних справ України
«Міністерство закордонних справ України вбачає створений під егідою Міністерства економіки України веб-портал «Державна підтримка українського експорту» є дієвим інструментом висвітлення торговельного потенціалу нашої держави та просування вітчизняної продукції на світові ринки»

Украинские нефтепродукты
Проблемні питання українсько-бельгійських торговельно-економічних відносин (2009 р.)  
Параметри: ЗЕД, Економічне співробітництво

 

Проблемні питання
українсько-бельгійських торговельно-економічних відносин
(2009 р.)
 
 
За наявними даними, на сьогодні вважаються вирішеними проблеми з отриманням прав власності на нерухомість в Україні двох бельгійських компаній „Алерс” (складські приміщення у м.Дніпропетровську) та „ІММО43” (земельна ділянка під будівництво в м.Севастополь). Згадані питання порушувалися під час зустрічі Прем’єр-міністрів України та Бельгії 31 жовтня 2008 р. в м.Києві.

***

До проблемних варто віднести питання продовження співпраці між бельгійським зброярським підприємством „FN Herstal” та ЗАТ „Луганський патронний завод” (ЛПЗ).

У березні Посол України, військовий аташе та керівник ТЕМ відвідали підприємство „FN Herstal”, де провели переговори з керівництвом компанії. Бельгійською стороною підтверджено зацікавленість у продовженні співпраці з налагодження на базі ЛПЗ виробництва набоїв. В разі позитивного рішення з боку української сторони підприємство розраховує здійснити інвестування у модернізацію виробництва ЛПЗ в обсязі близько 20 млн. євро. Переговори між зазначеним підприємствами започатковано ще у 2004 р. і вже протягом двох років бельгійська сторона очікує представників ЛПЗ для продовження розвитку проекту. Однак, ситуація, за даними Посольства, залишається невирішеною в Мінпромполітики України.

***

З огляду на досвід роботи з люксембурзькою стороною, де вже протягом тривалого часу залишається невирішеним питання щодо ратифікації українською стороною та внесення змін до міжурядової Конвенції про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і капітал, вірогідно слід очікувати в перспективі подібної ситуації у відносинах з Бельгією.

У вересні звітного року Міністерство фінансів України внесло пропозицію щодо внесення змін до українсько-бельгійської Конвенції про уникнення подвійного оподаткування. Зміни стосуються підвищення ставок оподаткування, визначених за Конвенцією.

Наразі бельгійська сторона опрацювала та повернула запропонований проект Додаткового протоколу до Конвенції із своїми пропозиціями, не висловивши принципових заперечень, однак змінивши текст документа за структурою. Очікується реакція Мінфіну України на бельгійський текст проекту протоколу.


 

 

 

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки