Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
В`єтнам
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
УКРАВТОПРОМ, Асоціація автовиробників України
«Асоціація підтримує створення порталу вітчизняних експортерів у мережі Інтернет, що безумовно буде сприяти поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на міжнародній арені»

Украинские нефтепродукты
Основні тенденції розвитку економіки СРВ  
Параметри: Економічні новини

Основні тенденції розвитку економіки СРВ

 
Офіційними документами, які спрямовують економічний розвиток СРВ, є Програма соціально-економічного розвитку країни на 2001-2010 рр. та Стратегія економічного зростання і всеохоплюючого скорочення бідності.
 
За індексом людського розвитку ООН (HDI) В’єтнам у 2009 році знаходився на 116 місці. За рейтингом конкурентоспроможності Світового економічного форуму В’єтнам посідає 75-е місце у світі (68-е місце в 2008 році).
 
В’єтнам займає перше місце у світі за експортом перцю, горіхів кеш’ю, друге – за експортом рису (20-25% світового ринку; квота на експорт у 2009 р. склала 6 млн. тонн), четверте – за експортом каучуку (1,2 млрд. дол. у 2009 р.).
 
Лідерами в’єтнамського промислового експорту є текстиль і одяг (9,0 млрд. дол.), взуття (4 млрд. дол.), вироби з деревини (2,5 млрд. дол.), електроніка і комп’ютерна техніка (2,8 млрд. дол.).
 
У 2009 році у В’єтнамі видобуто 16,4 млн. тонн нафти.
 
Динамічно розвивається у В’єтнамі сфера послуг, особливо у галузі телекомунікацій і туризму. Кількість користувачів Інтернету у В’єтнамі складає 17,8 млн. осіб, у країні зареєстровано 33 мільйони мобільних телефонів. 19 квітня 2008 року виведено на орбіту перший в’єтнамський телекомунікаційний супутник «Вінасат». Запуск другого в`єтнамського супутника заплановано на 2012 рік.
 
Завдяки вжитому урядом комплексу заходів з мінімізації негативних наслідків фінансової кризи, що, зокрема, передбачало формування стабілізаційного фонду, введення низки послаблень в сфері оподаткування, вдалося створити умови, з тим щоб допомогти в‘єтнамським підприємствам пережити важкі часи.
 
Протягом останніх декількох років основним викликом для економічного розвитку СРВ була інфляція, яка у 2008 році сягнула 24,5% і була найвищою серед країн регіону. У березні 2008 року оголошено план подолання інфляції. У 2009 році цей показник був зафіксований на рівні 6,9%. У 2010 році інфляція становила 9,19%.
 
Уряд СРВ спрямовує свої зусилля на завершення індустріалізації країни та подолання бідності до 2020 року. Окрім нарощування виробництва і розбудови інфраструктури, увага надається підвищенню конкурентоспроможності в’єтнамських виробників, якості підготовки кадрів. В останні кілька років основною проблемою для Уряду країни стала боротьба з наслідками світової економічної та фінансової кризи.
 
У цілому соціально-економічна ситуація у 2010 році залишалася відносно стабільною. Зростання ВВП становило 6,78%. Обсяг прямих іноземних інвестицій склав 18,6 млрд. доларів США, що складає 82,2% від такого ж показника за той же період 2009 року.
 
У 2010 р. загальний обсяг в‘єтнамського експорту становив 71,6 млрд. доларів США (на 25,5% більше у порівнянні з минулим роком), імпорт - 84 млрд. доларів США (на 20,1% більше у порівнянні з минулим роком). Передбачається, що торгівельний дефіцит становив 12,4 млрд. доларів США    (на 5,2% менше, ніж у 2009 році). 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Бельгія Білорусь Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Китай Кувейт Литва Ліван Лівія Македонія Марокко Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Сенегал Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Законодавство у сфері ЗЕД ЗЕД Інвестиції Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки