Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
США
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Полтавська обласна державна адміністрація
«Структура сайту влаштовує, інформація доступна для зацікавлених користувачів, функціональні можливості сайту відповідають потребам»

Украинские нефтепродукты
2012 – 9 міс. Основні економічні тенденції в США  
Параметри: Економічні новини

2012 – 9 мес. Основные экономические тенденции в США

2012 – 9 міс. Основні економічні тенденції в США

Економіка США продовжує зростати дещо повільними темпами. Згідно останніх розрахунків, зростання ВВП у третьому кварталі 2012 року склало 3,1%. За прогнозами експертів, у 2012 році зростання ВВП країни складе близько 1,7% (в 2011 році – 1,8%). Станом на вересень ц.р. обсяг ВВП США складає 15,797 трлн. дол.

Рівень безробіття на початку 2012 року складав 8,5%, однак станом на листопад ц.р. він знизився до 7,7% (або близько 12 млн. осіб). Враховуючи невисокі тенденції економічного зростання, рівень безробіття знижуватиметься достатньо повільними темпами.

Побоювання щодо настання «фіскальної прірви» (одночасне припинення низки податкових пільг для населення і бізнесу та скорочення бюджетних видатків, які можуть вступити в дію з січня 2013 року), знижує довіру бізнесу і призводить до скорочення обсягів виробництва та капітальних витрат. У той же час, декілька останніх місяців поспіль відбувається зростання цін на житло, що означає поступове відновлення ринку житла, та тримаються на високому рівні показники довіри споживачів, що забезпечує високий рівень споживчих витрат. Рівень інфляції тримається на досить низькому рівні, зокрема, завдяки зниженню цін на сиру нафту, та, за прогнозами Федеральної резервної системи США, не перевищить 2% у середньостроковій перспективі.

Рецесія в країнах єврозони та уповільнення економічного зростання в Китаї, не мали значного ефекту на зовнішньоторговельний баланс США. За результатами десяти місяців 2012 року зовнішньоторговельний дефіцит США сягнув -452,5 млрд. дол. (-459,3 за цей же період минулого року), при цьому загальний експорт США склав 1828,7 млрд. дол., а імпорт – 2281,2 млрд. дол.

Наявність значних ризиків для підтримки економічного зростання, спонукають ФРС США пом’якшити монетарну політику та влити додаткові кошти в банківську систему країни. Так звана програма «Операція Твіст» (щомісячний викуп з ринку державних облігацій з періодом погашення від шести до тридцяти років на суму 45 млрд. дол. США і продаж еквівалентного обсягу облігацій з термінами погашення три роки і менше) буде продовжена наступного року і передбачатиме лише викуп довгострокових облігацій, не продаючи короткострокові.

Крім того, у вересні ц.р. ФРС США запровадила нову програму, яка передбачає викуп іпотечних цінних паперів на суму 40 млрд. дол. США щомісяця на невизначений термін в залежності від стану економіки. При цьому відсоткова ставка на федеральні фонди утримуватиметься на рівні близько нуля, доки рівень безробіття не знизиться до 6,5% або показник інфляції не досягне 2,5%. Передбачається, що ці заходи сприятимуть збільшенню споживчих витрат та стимулюванню ділової активності в країні.

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Бельгія Білорусь Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Китай Кувейт Литва Ліван Лівія Македонія Марокко Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Сенегал Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари кольорової металургії Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Транспорт

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки