Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
США
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
2012 - 6 міс. Основні економічні тенденції  
Параметри: Економічні новини

Русскоязычный заголовок: 2012 – 6 мес. Основные экономические тенденции

 

2012 – 6 міс. Основні економічні тенденції

Економіка США продовжує відно­влення, однак темпи зростання дещо уповільнились в першій половині ц.р. Зокрема, в першому кварталі ВВП зросло на 2%, а в другому кварталі за поперед­німи оцінками зросло на 1,5%.

Згідно з даними Міністерства праці США за ці півроку рівень безробіття впав на один процент­ний пункт і склав 8,2%. Однак темпи створення робочих місць з 200 тис. у першому кварталі ц.р. знизились до 75 тис. у другому кварталі ц.р. Однією з причин зниження весняних темпів зрос­тання робочих місць стала тепла зимова погода, яка сприяла більш ранній активізації діяльності в будівельній та виробничій сферах.

Витрати домогосподарств продо­вжили зростати, однак останні дані свідчать про уповільнення темпів росту у другому кварталі ц.р. Не дивлячись на те, що зниження цін на енергоносії поси­лює купівельну спроможність споживачів, домогосподарства зберігають занепокоєність відно­сно перспектив зайнятості і дохо­дів.

Незважаючи на деякі ознаки поліпшення, житловий сектор залишається ослабленим. Інфляція знизилася, в основному, за раху­нок зниження цін на сиру нафту і бензин. За прогнозами ФРС, показник інфляції у цьому році складе 1,2 – 1,7%.

Показавши сильне зростання у першому кварталі ц.р., промис­лове виробництво у другому кварталі сповільнилося. Також зменшились обсяги реальних інве­стицій бізнесу в обладнання і програмне забезпечення. Одним з факторів уповільнення зрос­тання промислового виробництва та інвестицій стала погана еконо­мічна ситуація в Європі, яка в поєднанні з деяким «охоло­дженням» економік інших важли­вих торговельних партнерів США, стримує попит на експорт з країни.

За результатами п’яти місяців ц.р. зовнішньоторговельний дефіцит США сягнув 201,1 млрд. дол., при цьому загальний експорт США склав 725,8 млрд. дол., а імпорт – 926,9 млрд. дол.

Зовнішньоторговельний дефіцит у травні ц.р. впав на 3,8% і склав 48,7 млрд. дол. (в квітні 50,1 млрд. дол.). Імпорт склав 231,8 млрд. дол. (падіння на 0,7% відносно квітня), а експорт склав 183,1 млрд. дол. (зростання на 0,2% відносно квітня).

У травні ц.р. зростання експорту було забезпечено більшими обся­гами продаж телекомунікаційного та важкого промислового облад­нання. Натомість, на падіння імпорту вплинуло зниження вартості нафти.

На думку ФРС, ризики для еконо­мічного зростання зросли. Зокрема, основними чинниками такого розвитку подій є бюдже­тно-фіскальна і банківська криза єврозони та фіскальна ситуація в самих Сполучених Штатах.

З огляду на наявність значних ризиків для економічного зростання США керівництвом ФРС було прийнято рішення пом’якшити монетарну політику шляхом збільшення фінансування на 267 млрд. дол. США (окрім вже виділених 400 млрд. дол.) так званої програми «Операція Твіст» та продовження терміну її дії до кінця 2012 року.

Згадана програма передбачає викуп з ринку державних обліга­цій з періодом погашення від шести до тридцяти років і продаж еквівалентного обсягу облігацій з термінами погашення три роки і менше. Такими заходами ФРС намагається стимулювати креди­тну активність завдяки зменшенню довгострокових процентних ставок, полегшити фінансові умови здійснення підприємницької діяльності та пожвавити споживчі витрати.

Економічне зростання також підтримується виключно низьким цільовим діапазоном по ставці на федеральні фонди від 0 до 0,25%. На цьому рівні вона буде підтримуватися щонайменше до кінця 2014 року.

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Бельгія Білорусь Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Китай Кувейт Литва Ліван Лівія Македонія Марокко Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Сенегал Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари кольорової металургії Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Транспорт

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки