Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
ОАЕ
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Івано-Франківська обласна державна адміністрація
«Веб-Портал Державна підтримка українського експорту» за умови постійного поновлення інформації забезпечить українським товаровиробникам необхідну інформаційну підтримку в здійсненні ними зовнішньоекономічної діяльності»

Украинские нефтепродукты
Огляд економіки ОАЕ (1-е півріччя 2010 р.)  
Параметри: Економічні новини

Огляд  економіки ОАЕ (1-е півріччя 2010 р.)

У порівнянні з іншими державами регіону, соціально-економічна ситуація в ОАЕ залишається стабільною. Основними чинниками цього є високі економічні показники, ефективна вертикаль владних структур, що ґрунтується на традиційному монархічному принципі управління з певними елементами демократії, а також активно діючий правоохоронний апарат.
 
Емірати продовжують надавати пріоритетного значення реалізації кроків по зменшенню і протидії наслідкам світової фінансової кризи. В результаті економіка країни поступово починає відновлюватися після рецесії, що спостерігалася протягом 2008-2009 рр. Основні макроекономічні індикатори демонструють зростання. За даними Федеральної митної адміністрації ОАЕ, зростання ненафтового сектора ОАЕ у першій половині 2010 р. становило 9% порівняно з аналогічним періодом минулого року, сягнувши 96,4 млрд. дол. США. Обсяг еміратського ненафтового експорту у січні-червні 2010 р. зріс на 32% до 10,4 млрд. доларів США порівняно з аналогічних періодом 2009 р. Еміратський імпорт у першому півріччі 2010 р. зріс на 3% до 63,3 млрд. доларів США. Загальний зовнішній товарооборот ОАЕ за згаданий період зріс на 9% і склав близько 100 млрд. дол. США. Внаслідок цього дефіцит ненафтового зовнішньоторговельного сальдо ОАЕ в першому півріччі цього року зменшився на 11,4% порівняно з тим же періодом минулого року.
 
Згідно з доповіддю Economist Intelligence Unit, у 2010 році економіка ОАЕ зросте на 9,3% до рекордних 272,2 млрд. дол. США.
 
Не дивлячись на стратегічні плани диверсифікації економіки, у середньостроковій перспективі найбільший емірат Абу Дабі приділятиме основну увагу розвитку нафтового сектору. Емірат оголосив про плани щоденно збільшуватиме видобуток нафти, довівши його рівень до 3,5 млн. барелів на день в 2018 р. Таким чином, виробництво вуглеводнів в Абу Дабі за наступні 8 років зросте на 29%.
 
У свою чергу, незважаючи на труднощі, принесені світовою фінансовою кризою, Дубай залишається кращим регіональним фінансовим та туристичним центром, а найближчими роками ця роль емірату ще більше посилиться. Такі висновки містить новітня класифікація всесвітніх фінансових центрів „Global Financial Centre Index”, створена міжнародною компанією Z/Yen Group. Разом із Женевою і Шанхаєм, автори класифікації присвоїли Дубаю звання „світового фахівця” („Global Specialist”) - кращого у сфері управління активами.У вересні 2010 р. уряд Дубаю випустив облігації на суму 1,25 млрд. дол. США терміном на 5 і 10 років. Вони користувалися достатнім попитом, що свідчить про підвищення довіри інвесторів відносно довготермінового економічного розвитку емірату.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Бельгія Білорусь Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Китай Кувейт Литва Ліван Лівія Македонія Марокко Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Сенегал Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари чорної металургії Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки