Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Швеція
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Полтавська обласна державна адміністрація
«Структура сайту влаштовує, інформація доступна для зацікавлених користувачів, функціональні можливості сайту відповідають потребам»

Украинские нефтепродукты
Щодо змін у податковій тарифній та ціновій політиці Королівства Швеція (січень 2010 р.)  
Параметри: Законодавство у сфері ЗЕД, ЗЕД, Довідкова інформація

Щодо змін у податковій тарифній та ціновій політиці Королівства Швеція (січень 2010 р.)

Протягом грудня 2009  – січня 2010 рр. змін у податкові та митній політиці Королівства Швеція не відбувалось. Державна політика залишалась стабільною, виваженою орієнтованою на експорт в таких галузях як транспортне машинобудування, виробництво засобів виробництва. Уряд Швеції продовжував політику підтримки виробництва у промисловому секторі та будівництві шляхом продовження схеми рефінансування банків для кредитування реальної економіки до кінця 2009 року, а, також, Міністром фінансів Швеції А.Боргом оголошено про намір продовжити дію вказаної схеми фінансування реального сектора економіки на першу половину 2010 року.
 
За попередніми даними Шведського інституту економічних досліджень, незважаючи на 20% падіння виробництва у промисловому секторі, скорочення ВНП у 2009 році на 5,5%, зростання безробіття (2009 рік – 9 – 10:%)) продовжувався ріст цін на промислову продукцію, у тому числі і експортних.
 
Грудень 2009 року характеризувався зміною тенденції в розвитку інфляційних процесів. Індекс споживчих цін у грудні зріс на 0,9%. Вперше за рік дефляційні процеси змінилися інфляційними, що свідчить не лише про тенденції розвитку економіки, але й про зростання попиту на місцевому ринку. Особливо значними темпами зростали ціни на продукти харчування як власного виробництва, так і імпортовані, продукцію фармацептичної промисловості та послуги.
 
В той же час закупівельні оптові ціни внутрішнього ринку залишались стабільними та достатньо передбачуванми, а пропозиція була прийнятною. За деякими товариними пзиціями, які можуть бути важливи для України ціни місцевого ринку є нижчими ніж ціни пропозиції потенційних українських експортерів.
 
Зокрема, українськими виробниками пропонується біоетанол (сирець) по ціні 450 євро за тонну, в той час як ціна вказаного продукту на внутрішньому ринку нижча від 400 євро за тонну (при поставках на умовах DDU). Аналогічна сиуація спостерігається на ринку деревних пелет. Український виробник пропонує пелети відповідного сортаменту по ціні 110 євро за тонну (на умовах (FOB),  а середня ціна місцевого ринку на аналогічну продукції коливається на рівні 80 євро за тонну (на умовах DAF).
 
Перспективними залишаються напрямки, пов’язані з розвитком експортом продукції:
  • легкої промисловості
  • деревообробної
  • меблевої
  • хімічної
  • енергетичного машинобудування
  • сільськогосподарського машинобудування
  • продукції харчової промисловості
  • садівництва та овочівництва (у тому числі закритого грунту)
за умови динамізації переговорного процессу про зону вільної торгівлі з ЄС та зняття митно-тарифних обмежень. Оскільки усі тарифні обмеження ЄС розповсюджуються на Швецію.
 
Важливим є опрацювання питань спіробітництва у сфері  поставок до Швеції (Скандинавії) літаків АН – 148 різного призначення як повітряних суден для регіонального використання, зважаючи на відстані всередині країни та її відмову від будівництва швидкісних залізничних магістралей, що пов’язано з недостатнім пасажирообігом, що не зможе покрити витрати на будівництво таких магістралей.
 
Швеція є потенційно важливим для українських виробників ринком для збуту будівельних матеріалів, зокрема цементу, що виробляється з застосуванням мокрих технологій, оскільки така продукція є морозо- та гідро- стійкою, що в умовах північного клімату має свої переваги. Окрім того, зважаючи на підтримку Урядом Швеції будівельної галузі у сфері розбудови транспортної інфраструктури, Україна має бути зацікавлена у експорті металургійної продукції, що використовується у будівництві шляхів, мостів, тонн елів тощо.
 
Для успішного здійснення української експортної експансії вкрай необхідною є українська бізнес-присутність в цьому регіоні та активізація роботи, щодо участі українського бізнесу у виставково-ярмарковій діяльності в Швеції, оскільки така діяльність у Швеції означає фактичну присутність в усіх Скандинавських країнах, зважаючи на роль Швеції як регіонального лідера.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Гвінея Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ ООН Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Інші послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари легкої промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки