Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Польща
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
УКРАВТОПРОМ, Асоціація автовиробників України
«Асоціація підтримує створення порталу вітчизняних експортерів у мережі Інтернет, що безумовно буде сприяти поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на міжнародній арені»

Украинские нефтепродукты
Підготовка до Євро 2012 (лютий 2009 р.)  
Параметри: Економічні новини, Будівництво

 

Підготовка до Євро 2012 (лютий 2009 р.)
 
(За даними польської преси)
 
 
Тема проведення в Україні і Польщі фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року продовжує займати чільне місце в публікаціях польських ЗМІ.
 
Так, 18 лютого 2009 р. одна з провідних польських газет – «Газета Виборча» опублікувала замітку власного кореспондента під назвою «Більше «Євро-2012» у Польщі».
 
В матеріалі йдеться про можливість проведення футбольних матчів чемпіонату Європи в шести польських містах і лише у двох в Україні. При цьому, видання посилається на власного інформатора в УЄФА, який стверджує, що матчі відбудуться у Варшаві, Ґданську, Познані, Вроцлаві, Кракові і Хожуві, тобто у всіх тих містах, які подали відповідні заявки.
 
В Україні, на думку газети, це можуть бути Київ і Донецьк, які мають більше фінансових можливостей. Інші українські міста сподіваються на фінансову підтримку уряду, який «поки призупинив фінансування проектів».
 
Повідомляється також, що Уряд України чекає на остаточне рішення УЄФА щодо вибору міст-господарів «Євро-2012», щоби визначитися, на скільки частин поділити гроші, призначені на підготовку до турніру.
 
Як зазначає видання, місцева влада в Україні змушена віддавати до центрального бюджету майже 85% податкових надходжень, тому на місцях коштів на підготовку до чемпіонату не вистачає.
 
Водночас, в матеріалі «Газети Виборчої» знову порушується тема можливості перенесення низки футбольних матчів до сусідньої з Польщею Німеччини.
 
За словами інформатора «Газети Виборчої», навіть якщо усі 6 польських міст отримають право на проведення матчів «Євро-2012», це не означає, що Польща може бути спокійною. Хід підготовки до турніру кожних 6 місяців будуть контролювати інспектори з УЕФА і у випадку появи в Польщі будь-яких труднощів частина матчів може бути перенесена до Німеччини, яка може успішно підготуватися до «Євро-2012» за 1 рік.
 
Слід зазначити, що питання перенесення чемпіонату Європи з футболу 2012 року до інших країн, зокрема Німеччини, періодично з’являється в медіа-просторі Польщі. При цьому, польські ЗМІ стверджують, що право на проведення турніру втратять, передусім, деякі українські міста, оскільки до ходу підготовки польських міст серйозних претензій з боку УЕФА немає.
 
Однак, необхідно відзначити, що такі припущення одразу заперечуються Міністром спорту і туризму Республіки Польщі М.Джевєцьким або прес-службою спілки PL 2012, які переконані, що «Євро-2012» Польща організує разом з Україною.
 
У контексті підготовки Республіки Польща до фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року спілка PL 2012, яка здійснює загальну координацію підготовчих робіт до зазначеного турніру, запровадила практику проведення регулярних телеконференцій з представниками міст-претендентів на організацію «Євро-2012».
 
Віднині такі телеконференції проводитимуться на щотижневій основі. На них планується обговорювати актуальний стан підготовки до чемпіонату на місцях, проблеми, які виникають у зв’язку з цим, а також механізми їх вирішення. Окрім цього, такий спосіб комунікації сприяє встановленню безпосереднього зв’язку між особами, які працюють в різних регіонах Польщі і відповідають за реалізацію проектів в рамках «Євро-2012».   
 
Як правило, телеконференції починаються з т. зв. «теми тижня»,тобто розгляду актуальної ситуації довкола будівництва об’єктів до «Євро-2012». Кожне місто має змогу повідомити про те, що зроблено протягом тижня, і зазначити наявні проблеми. Обговорюється також графік робіт на поточний тиждень і питання, які стосуються проведення тендерів.
 
На думку польських посадовців, таке спілкування з використанням сучасних технологій є надзвичайно корисним, оскільки дозволяє не лише обмінятися актуальною інформацією щодо ходу реалізації проектів в рамках «Євро-2012», але й ознайомитися з наявним досвідом колег з інших міст і спільними зусиллями виробити механізми подолання кризових ситуацій.
 
Окрім проведення щотижневих телеконференцій, представники міст-господарів «Євро-2012» і спілки PL 2012 один раз на місяць зустрічаються в одному з міст Польщі з метою обговорення ходу виконання плану робіт на шляху до чемпіонату.
 
На думку Посольства України в Республіці Польща, запроваджена польською стороною практика комунікації між містами-господарями «Євро-2012» і спілкою PL 2012 є досить цікавою, корисною і може бути застосована в Україні під час підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 р.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Бельгія Білорусь Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Китай Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Марокко Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Сенегал Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інші послуги Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки