Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
ЄС
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Новини енергетичного ринку Польщі (станом на 09.04.2009)  
Параметри: Інвестиції, Кон’юнктура ринків, Економічні новини, Енергоносії, Будівництво

 

Новини енергетичного ринку Польщі (станом на 09 квітня 2009 р.)
 
 
Будівництво трьох атомних електростанцій може коштувати Польщі  90 млрд. злотих
 
Усі заплановані електростанції повинні з’явитись після 2020 р., але значна частина витрат чекає на польські фірми вже через 5-7 років.
 
На думку експертів, витрати на будівництво атомних блоків зростають, оскільки з’являється все більше держав зацікавлених такими інвестиціями.
 
Спеціальна програма ЄС, яка стосується співпраці у сфері охорони навколишнього середовища, створила відповідні умови для розвитку атомної енергетики. Передбачається, що сума інвестицій у Європі сягатиме 4 млн. євро за один мегават енергії, а це означає, на думку експертів, що Польща потребуватиме на розвиток атомної енергетики від 13,5 до 21,5 млрд. євро.
 
Уряд Республіки Польща у програмі «Енергетична політика до 2030 р.» заклав загальну потужність трьох атомних електростанцій на рівні 3 тис. мегават, але можуть також повстати три атомних блоки потужністю по 1,6 тис. мегават.
 
Для двох польських фірм, які планують направити свої інвестиції у даний сектор («Польська енергетична група» і «Tauronu») такий план Уряду Республіки Польща означатиме величезні витрати.
 
Керівники польської енергетичної фірми PGE вже розпочали попередні переговори з представниками фірм зацікавлених співробітництвом у реалізації енергетичних проектів. Серед таких фірм знаходяться чеська фірма CEZ, шведський Vattenfall та Electricite de France, які мають багаторічний досвід в експлуатації атомних електростанцій.
 
 
Перший низькоенергетичний будинок у Польщі
 
17 квітня 2009 р., перед початком енергетичної панелі Європейського економічного конгресу відбудеться урочисте відкриття низькоенергетичного будинку, садиби Промислового парку Євро-Центр у м. Катовіце -Лігота.
 
Такого типу будівельний об’єкт повстав в Польщі вперше. Будинок був побудований на взірець вже існуючого низькоенергетичного будинку в Австрії.
 
Відповідно до проекту фірми «Weizer Energie – Innovations» на утримання будівлі необхідно буде спожити 1/3 енергії запланованої для правильного функціонування будівлі, що означатиме 2/3 заощаджень.
 
В будинку буде знаходитись центр огрівальної технології, створений Інститутом хімічної переробки вугілля і Віденським інститутом «Arsenal Research», який спеціалізується в Австрії у видачі сертифікатів і проведення спеціальних підготовчих курсів із встановлення сонячних колекторів, теплових помп, тощо.
 
Теплова специфіка будинку полягає у проведенні відповідних труб, в який циркулює спеціальна хімічна речовина, забезпечуючи постійно температуру будинку на рівні +18 град. Цельсію.
 
В будинку за спеціальною технологією встановлено вікна, автоматичні жалюзі в залежності від потреб в температурі.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Населення Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари чорної металургії Транспорт Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки