Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Бельгія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Івано-Франківська обласна державна адміністрація
«Веб-Портал Державна підтримка українського експорту» за умови постійного поновлення інформації забезпечить українським товаровиробникам необхідну інформаційну підтримку в здійсненні ними зовнішньоекономічної діяльності»

Украинские нефтепродукты
Щодо основних економічних подій в Бельгії та Люксембурзі (05.03)  
Параметри: Інвестиції, Економічні новини, Товари агропромислового комплексу, Енергоносії, Зв'язок, IT та телекомунікації, Фінансові послуги

 

Щодо основних економічних подій в Бельгії та Люксембурзі (04 - 05 березня 2009 р.)
 
 
Візит Держсекретаря США Х. Клінтон до Брюсселя
 
04.03.09 Бельгійські ЗМІ інформують про візит до Брюсселя нового Держсекретаря США Х. Клінтон (перший візит до Європи керівника зовнішньополітичного офісу Адміністрації Президента США Б. Обами).
 
У цьому зв’язку Міністр закордонних справ Бельгії К. Де Гухт відзначив, що новий Держсекретар США продемонструвала добру обізнаність щодо найбільш важливих питань міжнародного порядку денного, продемонструвавши, водночас, й свою готовність до уважного діалогу.
 
Зустріч, на яку було запрошено міністрів закордонних справ країн-членів ЕС та НАТО, надала можливість ознайомитися з планами США щодо Афганістану та проблемних відносин з Росією.
 
Водночас, запланована окрема зустріч Х. Клінтон з Міністром закордонних справ Бельгії була скасована через протокольні ускладнення (пізнє прибуття американської делегації до Брюсселя).
 
Як зазначив К. Де Гухт, чітко помітним є те, що нова Адміністрація США демонструє нове ставлення як до Близького Сходу, так і до Росії, яка залишається впливовою у світі країною. „США прагнуть діалогу з Росією”, - наголосив він.
 
В ході зустрічей Х. Клінтон в Брюсселі питання протидії світовій економічній кризі поглиблено не обговорювалися.
 
 
Працівники бельгійської пошти проти реструктуризації
 
04.03.09 закінчився триденний страйк працівників бельгійської пошти проти „необдуманої реструктуризації” цієї служби, що призводить, за словами організаторів акції, до руйнації та знищення бельгійської поштової служби.
 
Між Загальною федерацією праці Бельгії, Конфедерацією християнських профспілок та дирекцією пошти досягнуто домовленості про початок переговорів.
 
 
Уряд Люксембургу сприяє розвитку систем електронного зв’язку
 
04 - 05 березня 2009 р.
 
 
04.03.09 Міністр економіки і зовнішньої торгівлі Люксембургу Ж. Креке та Міністр зв’язку країни Ж.- Л. Шульц оприлюднили нову інвестиційну програму розвитку інфраструктури електронного зв’язку Великого Герцогства на 2009 – 2011 роки.
 
Головна мета цієї програми – підтримка та розвиток систем електронного зв’язку країни в умовах економічної кризи. Виділення значної частини коштів передбачається на впровадження нових інформаційних технологій.
 
Аналітики відзначають, що розвиток інформаційних комунікацій і надалі залишатиметься одним із пріоритетних напрямів діяльності люксембурзького уряду.
 
 
Dexia фінансує місцеві органи влади центральної і східної Європи
 
05.03.09 видання „L’Echo” повідомляє, що франко-бельгійський банк Dexia експонував 13 млрд. євро в країни центральної і східної Європи, про що в середу в рамках слухання перед комісією з фінансів французького Сенату повідомив його директор П. Мар’яні.
 
За його словами, йшлося, в основному, про фінансування місцевих органів влади. Він додав, що процес конверсії в місцеву валюту позик, які були видані в іноземній валюті (найчастіше в євро або в швейцарських франках) в січні мали місце в Угорщині.
 
Декілька країн центральної Європи і колишнього східного блоку - особливо Угорщина, Румунія, Україна і Латвія – викликають побоювання з приводу надійності своїх фінансових систем, ослаблених кризою.
 
У цих країнах значна кількість позик оформлена в іноземній валюті, а стрімке пониження курсу місцевих валют збільшує суму боргу населення і підприємств.
 
 
Газопостачальне підприємство Distrigaz змінює власника
 
05.03.09 видання „L’Echo” повідомляє, що бельгійське газопостачальне підприємство Distrigaz відтепер належить італійській нафтогазовій компанії ENI.
 
Сума операції складає близько 1,5 млрд. євро.
 
Коментарії спеціалістів з цього приводу поки що відсутні.
 
 
Броварне підприємство AB Inbev не продало свій філіал
 
Видання „L’Echo” інформує, що найбільше броварне підприємство AB Inbev відмовилося від продажу свого південно-корейського філіалу Oriental Brewery, про що повідомило корейське інформаційне агентство "Edaily".
 
На думку агентства, пропозиції не перевищували 1,3 млрд. доларів, тоді як AB InBev сподівався отримати як мінімум 2,5 млрд. доларів від продажу.
 
 
Погіршення фінансових результатів бельгійських підприємств
 
05.03.09 видання „L’Echo” повідомляє про погіршення фінансових результатів багатьох найбільших бельгійських підприємств, що викликано світовою фінансовою кризою і скороченням попиту на товари та послуги.
 
Продовжуючи цю сумну тенденцію, відоме підприємство Option, що спеціалізується на бездротових комунікаціях, повідомило про чисті збитки 19 млн. євро в 2008 р. проти чистого прибутку 6,4 млн. євро в 2007 р.  
 
 
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки