Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Австрія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Щодо основних економічних подій (1 квартал 2009 р.)  
Параметри: Економічне співробітництво, Економічні новини

 

Огляд економічних подій (1 квартал 2009 р.)
 
 
 
Відміна банківської таємниці
 
За підрахунками Національного банку Австрії наразі в австрійських банках знаходиться приблизно 83 млрд. євро іноземного капіталу. Попри відміну банківської таємниці, експерти не розраховують на значний відтік іноземного капіталу з Австрії. Одночасно з цим зазначається, що це може зупинити приплив нового капіталу із-за кордону, особливо з Німеччини.
Wirtschaftsblatt,30.04.2009
 
 
Договір про подвійне оподаткування з Боснією і Герцеговиною
 
Між Австрією та Боснією і Герцеговиною підготовлено договір про уникнення подвійного оподаткування. Умови договору виносяться на розгляд урядів обох країн, які мають досягти остаточного рішення стосовно згаданого договору найближчим часом. Очікується, що договір набере чинності до 2010 року.
Wirtschaftsblatt,30.04.2009
 
 
Уряд відмовився підтримати промисловців
 
Федеральним канцлером Австрії Вернером Файманом та деякими Федеральними міністрами Австрії було підписано звернення до Союзу промисловців Австрії (IV), у якому уряд відмовляється надавати державні гарантії для фінансування промислових підприємств. Зокрема, у зверненні зазначається, що Уряд Австрії критично ставиться до державних гарантій у сфері виробництва. Представники IV розраховували отримати державні гарантії у розмірі від 10 до 15 млрд. євро (кредитні пакети для малих та середніх підприємств та прямі гарантії для великих концернів "Альпіне", "Вінербергер" та ін.). Представники IV також звернули увагу на те, що у сусідній Німеччині проводиться активна робота з підтримки вітчизняних виробників.
Wirtschaftsblatt, 17.03.2009
  
 
Зростає кількість підприємств з частковою зайнятістю
 
В наслідок світової фінансової кризи в Австрії продовжує зростати кількість підприємств, що практикують часткову зайнятість. Зокрема, підприємства у сфері високих технологій (AT&S, Infineon) активно переходять на моделі з частковою зайнятістю співробітників. Офіційно в лютому 2009 р. Службою зайнятості Австрії було зафіксовано 38 000 таких працівників. За прогнозами їх кількість зросте протягом квітня ц.р. до 45 000.
Wirtschaftsblatt, 10.03.2009
 
 
Країни Східної та Південної Європи залишаються привабливими для інвестицій
 
Інститут ринкових досліджень GfK провів дослідження інвестиційного клімату у країнах Східної та Південної Європи. Серед іншого, було проведено опитування 100 провідних менеджерів з компаній, що мають представництва в зазначених регіонах. Найбільш привабливими країнами для інвестування було визначено Чехію, Румунію та Росію. Україна та Болгарія теж розглядаються як потенційні інвестиційні партнери. Навіть негативний вплив світової фінансової кризи спеціалісти вважають тимчасовим.
Wirtschaftsblatt, 12.02.2009

 

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари чорної металургії Транспорт Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки