Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
В`єтнам
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
Щодо роботи 12-го спільного засідання Українсько-В'єтнамської Міжурядової комісії з питань торгово-економічного й науково-технічного співробітництва (04-06.10.2011)  
Параметри: Міжурядова комісія, Економічне співробітництво

 

Русскоязычный заголовок: О работе 12-го совместного заседания Украинско-Вьетнамской Межправительственной комиссии по вопросам торгово-экономического и научно-технического сотрудничества (04-06.10.2011)
 
 
Щодо роботи 12-го спільного засідання Українсько-В'єтнамської Міжурядової комісії з питань торгово-економічного й науково-технічного співробітництва (04-06.10.2011)

 
 
Україна зацікавлена у подальшому поглибленні економічного діалогу з В’єтнамом. Про це повідомив Урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції, Голова української частини українсько-в’єтнамської Міжурядової комісії з питань торговельно-економічного і науково-технічного співробітництва Валерій Пятницький під час круглого столу за участі українського і в’єтнамського бізнесу.
 
«Протягом багатьох років між нашими країнами розвиваються дружні та відкриті відносини, які характеризуються зацікавленістю розвивати взаємовигідне співробітництво», - наголосив Валерій Пятницький. Він додав, що Україна залишається надійним та стабільним партнером В’єтнаму.
 
Підводячи підсумки 12-го засідання українсько-в’єтнамської Міжурядової комісії з питань торговельно-економічного і науково-технічного співробітництва, Валерій Пятницький повідомив, що сторони розглянули широке коло питань, вирішення яких відповідає інтересам двох країн. Зокрема, сторони обговорили можливість взаємовигідного економічного співробітництва у сфері авіабудування, суднобудування, автомобілебудування, вивчення і використання космічного простору в мирних цілях, геології, у тому числі, видобутку та переробки корисних копалин, транспорту, освіти, фармацевтики, аграрної галузі тощо.
 
Крім того, за його словами, було обговорено можливість участі в рамках державно-приватного партнерства українських провідних підприємств та компаній в пілотних проектах В’єтнаму, які стосуються транспортних інфраструктурних об’єктів, енергетичного сектору, а також об’єктів комунального господарства.
 
«Україна приділяє особливе значення розвитку торговельно-економічного співробітництва з країнами Південно-Східної Азії і прагне підтримувати різнопланове співробітництво з Соціалістичною Республікою В’єтнам», - наголосив Валерій Пятницький.
 
 
 
 
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Законодавство у сфері ЗЕД ЗЕД Інвестиції Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки