Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Саудівська Аравія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Миколаївська обласна державна адміністрація
«Вважаємо, що сайт є зручним та інформаційно корисним для підприємств, які здійснюють зовнішню торгівлю, державних установ та інших користувачів»

Украинские нефтепродукты
Щодо 4-го засідання Міжурядової українсько-саудівської комісії з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва (18.10.2011)  
Параметри: Міжурядова комісія, Економічне співробітництво

 

Русскоязычный заголовок:  О работе 4-го заседания Межправительственной украинско-саудовской комиссии по вопросам торгово-экономического и научно-технического сотрудничества (18.10.2011)


Щодо 4-го засідання Міжурядової українсько-саудівської комісії з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва (18.10.2011)
Є всі підстави для багаторазового збільшення товарообігу між Україною та Саудівською Аравією. Про це заявив Перший віце-прем'єр-міністр України-Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв за підсумками четвертого засідання Міжурядової українсько-саудівської комісії з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва.
 
Андрій Клюєв зазначив, що, незважаючи на хорошу динаміку розвитку двосторонньої торгівлі, її потенціал використовується далеко не повною мірою.
 
За його словами, стратегічними питаннями для двох сторін є реалізація спільних проектів в сільському господарстві, співробітництво в будівництві та промисловості, освоєння космосу, взаємодія в паливно-енергетичному комплексі й у сфері геології надр.
 
Андрій Клюєв заявив про гарні перспективи для розвитку інвестиційного співробітництва. За його словами, українська сторона запропонувала на розгляд колег із Саудівської Аравії список конкретних інвестиційних проектів у промисловості. Перший заступник глави Уряду України також заявив про необхідність активізувати співробітництво між інвестиційними агентствами двох країн.
 
Андрій Клюєв відзначив необхідність розширення структури експортно-імпортних операцій між Україною та Саудівською Аравією, особливо за рахунок українських товарів з високою доданою вартістю. На його думку, залежність товарообігу від вузької номенклатури сировинного експорту може призводити до нестабільності в обсягах двосторонньої торгівлі.
 
Перший віце-прем'єр-міністр України повідомив, що в рамках засідання міжурядової комісії також обговорювалися питання співпраці в галузі транспорту, зокрема, підготовка угоди про повітряне сполучення. Також обговорювалася співпраця у сфері освіти, туризму та охорони здоров'я та у ряді інших сфер.
 
Андрій Клюєв також заявив, що Україна розглядає Саудівську Аравію як одну з провідних країн світу, яка має великий економічний потенціал і відіграє важливу роль серед країн Близького і Середнього Сходу.
 
 

 
 

 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інші послуги Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Святкові дні Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки