Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Литва
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство закордонних справ України
«Міністерство закордонних справ України вбачає створений під егідою Міністерства економіки України веб-портал «Державна підтримка українського експорту» є дієвим інструментом висвітлення торговельного потенціалу нашої держави та просування вітчизняної продукції на світові ринки»

Украинские нефтепродукты
Загальна інформація про міжурядові комісії  
Параметри: Міжурядова комісія, Довідкова інформація

Загальна інформація про міжурядові комісії

 
Міжурядова Українсько-Литовська комісія з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва створена на підставі статті 14 Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про вільну торгівлю, підписаної 4 серпня 1993 року.
 
Проведено 10 спільних засідань Міжурядової Українсько-Литовської Комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва. Останнє – 26-28 листопада 2007 р. в м. Київ. Головою української частини Комісії було призначено Міністра транспорту і зв’язку М. Рудьковського. Литовську частину Комісії очолював Міністр господарства Литви В. Навіцкас.
 
З 1 травня 2004 року Литва стала членом ЄС і Угода між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про вільну торгівлю була денонсована. Водночас, згідно з Декларацією Президентів України і Литовської Республіки від 28.03.02 створено Міжурядову раду зі співробітництва між Україною і Литовською Республікою. Для розгляду поточних питань і вироблення рекомендацій, необхідних для подальшого розвитку і поглиблення відносин у сферах економіки, торгівлі та науки, протоколом засідання Міжурядової ради від 05.06.03 створені Комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва та Українсько-Литовська комісія з питань європейської інтеграції.
 
На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 07.11.2007 №10622/24/1-07 26-28 листопада 2007 року в м. Київ відбулося Десяте засідання Міжурядової Українсько-Литовської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва.
 
В ході засідання сторонами обговорені низка питань, що стосуються стану та перспектив подальшого розвитку торговельно-економічних відносин між Україною та Литовською Республікою, зокрема в сфері торгівлі, транспорту, туризму, підприємництва, енергетики та науки, стандартизації та захисту прав споживачів, визначені напрямки розширення співробітництва між митними органами України та Литви. В рамках Комісії проведено засідання Робочих груп з питань транспорту та туризму.
 
В рамках візиту литовської делегації до України відбулись двосторонні зустрічі Міністра господарства Литовської Республіки з Міністром економіки України та заступником Міністра промислової політики України.
 
За підсумками спільного засідання Комісії підписано Протокол десятого засідання Комісії, в якому закріплено досягнуті домовленості.
 
Наступне засідання Міжурядової Українсько-Литовської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва заплановано провести у 2009 році в м. Друскінінкай.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ ООН Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Точне машинобудування Транспорт Транспортно-експедиційні послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки