Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Латвія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство регіонального розвитку та будівництва України
«Структура і функціональні можливості Інтернет-порталу державної підтримки українського експорту різнобічні і багатогранні та в майбутньому даний портал надасть всебічну підтримку просуванню українських товарів на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
2012 - П'яте засідання українсько-латвійської міжурядової комісії  
Параметри: Міжурядова комісія

2012 – Пятое заседание украино-латвийской межправительственной комиссии

2012 - П'яте засідання українсько-латвійської міжурядової комісії

До вступу Латвії в ЄС (1 травня 2004 року) діяла українсько-латвійська міжурядова Комісія з питань торговельно-економічного співробітництва, яка була створена відповідно до положень Угоди між Урядом України та Урядом Латвійської Республіки про створення міжурядової українсько-латвійської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, яка набула чинності 22 червня 1995 року.

За час існування Комісії проведено 6 спільних засідань.

7 жовтня 2004 року у Ризі підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Латвійської Республіки про економічне, промислове та науково-технічне співробітництво, яка набула чинності з 1 лютого 2006 року.

Відповіднодо положень Угоди створено Українсько-Латвійську міжурядову комісію з питань економічного, промислового та науково-технічного співробітництва, яка є важливим інструментом розвитку двосторонніх відносин, визначення перспективних напрямків співпраці та вироблення механізмів активізації співробітництва.

Перше засідання Комісії відбулося у Ризі 11 травня 2007 року, друге засідання - 4 червня 2009 року в Києві.

Третє засідання відбулося 29 липня 2010р. у Ризі. У ході третього засідання Комісії сторони обговорили перспективи співпраці у сфері транспорту, енергоефективності, підприємництва, промисловості, туризму, освіти та науково-технічної співпраці, регіональної політики тощо. В агропромисловому комплексі була досягнута домовленість сприяти збільшенню взаємного товарообігу продукції агропромислового комплексу; у сфері торгівлі рибною продукцією і рибними консервами; у питаннях продовольчого і ветеринарного контролю тощо.

Важливим кроком для активізації двосторонньої співпраці стало підписання Програми економічного співробітництва між Україною і Латвійською Республікою на 2010-2011 роки.

У рамках третього засідання Комісії відбулася ділова зустріч міністрів економіки з українськими та латвійськими підприємцями.

Четверте засідання Комісії відбулося 29 червня2011 року в Києві. Під час засідання було підписано План реалізації Угоди про основні напрями співпраці у сфері захисту прав споживачів між Держспоживстандартом України та Міністерством економіки Латвійської Республіки на 2011-2012 роки.

Урамках засідання пройшов двосторонній бізнес-форум.

П'яте засідання Комісії відбулося 4-5 липня 2012 року у Ризі.Українськуделегацію очолив Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України, голова Української частини Комісії В.В.Бандуров, латвійську - Міністр економіки Латвії Д.Павлют, який є головою Латвійської частини Комісії. У засіданні брали участь експерти міністерств і відомств України і Латвії, а також представники ділових кіл обох країн.

Сторониобговорили нинішній стан і перспективи співробітництва у сфері підприємництва, промисловості та будівництва, транспорту і транзиту, енергетики, сільського господарства, а також стандартизації, акредитації, сертифікації, метрології, науки і техніки, оцінки відповідності та захисту прав споживачів, міжрегіональної співпраці.

Особливуувагу було приділено європейській інтеграції України. У цьому зв'язку наголошувалося, що запровадження режиму вільної торгівлі міжЄС і України створить нові можливості для розвитку торговельно-економічних відносин між Україною та Латвійською Республікою.

У рамках п'ятого засідання Комісії також відбувся Круглий стіл для підприємців обох країн під головуванням керівників Української і Латвійської частини Комісії, під час якого обговорювалися проблеми та перспективи двосторонньої бізнес-співпраці. Відбулася презентація промислового потенціалу Луганської області. Крім того, в рамках Круглого столу було підписано Угоду про співпрацю між Луганською регіональною торгово-промисловою палатою та Латвійською торгово-промисловою палатою.

Підчас робочоговізиту до Латвії Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України, голова Української частини Комісії В.В.Бандуров провів двосторонню зустріч з Міністром економіки Латвії Д.Павлютом, відвідав великі латвійські підприємства і взяв участь у відкритті «Рига IT Демо-центр».

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Казахстан Канада Киргизстан Китай Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари деревообробної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Точне машинобудування

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки