Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Куба
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Підсумки Десятого засідання Міжурядової українсько-кубинської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва (10.11.2010)  
Параметри: Міжурядова комісія, Економічне співробітництво

 

Русскоязычный заголовок: Итоги 10-го заседания межправительственной  украинско-кубинской комиссии  по вопросам торгово-экономического и научного сотрудничества (10 ноября 2010 г.)


Підсумки Десятого засідання Міжурядової українсько-кубинської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва (10.11.2010)
 
 
 
10 листопада 2010 року в м. Гавана (Республіка Куба) відбулося Десяте засідання Міжурядової українсько-кубинської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва. Українську делегацію очолив Віце-прем'єр-міністр України Віктор Тихонов. У засіданні також взяли участь заступник Міністра економіки Василь Мармазов, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Куба Тетяна Саєнко, представники інших міністерств та відомств.
 
Засідання Комісії відбулося в атмосфері дружби та взаєморозуміння, яка відображає прагнення Сторін продовжувати розвиток співробітництва на взаємовигідних засадах.
 
Сторони розглянули економічну ситуацію в країнах і стан двосторонніх відносин, а також можливості розвитку співробітництва у різних сферах. Сторони наголосили на необхідності поглиблення торговельно-економічного, інвестиційного та науково-технічного співробітництва, збільшення обсягів товарообігу та диверсифікації товарної номенклатури на взаємовигідній основі. Окремої уваги було приділено співробітництву у сфері охорони здоров’я, медико-фармацевтичній галузі, галузі промисловості.
 
За підсумками роботи Десятого спільного засідання Міжурядової українсько-кубинської Комісії підписано Угоду між Державним комітетом телебачення та радіомовлення України і Інститутом Радіо та Телебачення Республіки Куба про співробітництво в галузі телебачення і радіомовлення, Меморандум про основні засади співробітництва між ТОВ «Фармекс Груп» та CIMAB S.A. та підсумковий протокол, де зафіксовано досягнуті домовленості щодо основних питань українсько-кубинського торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва.
 
 
 

 

 

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Довідкова інформація Економічне співробітництво Законодавство у сфері ЗЕД ЗЕД Інвестиції Міжурядова комісія Товари агропромислового комплексу Туризм

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки