Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Латвія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Богдан Данилишин та Артіс Кампарс провели друге засідання Українсько-Латвійської міжурядової комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва  
Параметри: Міжурядова комісія, Економічне співробітництво

 

Богдан Данилишин та Артіс Кампарс провели друге засідання Українсько-Латвійської міжурядової комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва

Під головуванням Міністра економіки України Богдана Данилишина та Міністра економіки Латвійської республіки Артіса Кампарса відбулося друге засідання Українсько-Латвійської міжурядової комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва.

В ході пленарного засідання обговорено актуальні питання двосторонніх торговельно-економічних відносин.

Голови національних частин Комісії поінформували про стан розвитку економіки України та Латвійської Республіки в умовах світової фінансово-економічної кризи. Зокрема, обмінялися статистичною інформацією щодо стану торговельного й інвестиційного співробітництва.

Учасники засідання обговорили питання поглиблення співпраці у сфері:

 • транспорту
 • підприємництва
 • промисловості
 • будівництва
 • паливно-енергетичному комплексі
 • аграрному комплексі
 • в галузі стандартизації
 • акредитації
 • сертифікації
 • метрології
 • оцінки відповідності
 • захисту прав споживачів
 • в області туризму
 • в галузі освіти
 • науково-технічній сфері
 • міжрегіонального співробітництва.

В ході роботи Комісії обговорено стан торгово-економічного співробітництва в області агропромислового комплексу між Україною й Латвійською Республікою. З метою збільшення товарообігу продукції агропромислового комплексу між країнами досягнуто домовленостей щодо поглибилення співробітництва з актуальних напрямів.

У цьому контексті Латвія виявила зацікавленість щодо розвитку співпраці у сфері торгівлі рибною продукцією.

Також Латвійська республіка проявила ініціативу щодо можливості навчання й стажування студентів і академічного персоналу у вищих навчальних закладах як Латвії так і України. Передусім, у таких напрямах, як розробка спільних програм навчання, участь та організація семінарів, конференцій, у тому числі міжнародних, розробка спільних наукових публікацій та учбово-методичних матеріалів тощо.

Комісією схвалено створення Латвійсько-Української ділової ради та підписання Положення Ради з ділового співробітництва між Україною (Федерація роботодавців України) та Латвією (Конфедерація роботодавців Латвії).

Міністр економіки України Богдан Данилишин наголосив на важливості організації й проведення двосторонніх бізнес-форумів, ділових зустрічей та візитів на рівні ділових кіл обох країн для подальшого розвитку торговельного й інвестиційного співробітництва.

: Латвія має практичний досвід у реалізації спільних проектів з Україною. «Україна є важливим партнером Латвії у рамках реалізації політики сприяння розвитку, а також однією з країн, з якими Латвія здійснює тісне співробітництво у рамках цієї політики», - наголосив Богдан Данилишин.                                           ДовідковоЗокрема, в 2008 році Латвія надала підтримку Україні в таких сферах співробітництва, як зміцнення стабільності й ефективності роботи органів державного управління й самоврядування, удосконалення підприємницького середовища, введення принципів ринкової економіки на практиці та сприяння розвитку демократії й цивільного суспільства.

У свою чергу Артіс Кампарс відзначив, що Латвія і надалі готова надавати підтримку Україні шляхом реалізації спільних проектів.

Також Міністр економіки України та Міністр економіки Латвійської Республіки домовилися продовжити співробітництво між Українським центром сприяння іноземному інвестуванню та Латвійським агентством інвестицій і розвитку, Торгово-промисловою палатою України й Торгово-промисловою палатою Латвії, Українською Торговельною Асоціацією та Латвійською Торговельною Асоціацією.

Крім того, Сторони домовилися підтримувати співробітництво між Українською Торговельною Асоціацією та Латвійською Торговельною Асоціацією в реалізації планів і програм співробітництва торговельних асоціацій обох країн з метою розширення не тільки діапазону бізнес - співробітництва, але й налагодження ділових й культурних зв'язків між різними регіонами України та Латвії, надати імпульс для співробітництва різних торговельних підприємств України та Латвії й збільшити потенціал для взаємного розвитку.

За результатами Засідання Міністр економіки України Богдан Данилишин та Міністр економіки Латвійської Республіки Артіс Кампарс підписали Протокол другого засідання Українсько-Латвійської міжурядової комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва.

04.06.2009 | 14:07 | Прес-служба Міністра

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари деревообробної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Точне машинобудування

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки