Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Франція
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Богдан Данилишин: Ми відкриті для спілкування та зацікавлені у конструктивній роботі з діловими колами Франції  
Параметри: Міжурядова комісія, Економічне співробітництво

 

Богдан Данилишин: Ми відкриті для спілкування та зацікавлені у конструктивній роботі з діловими колами Франції
 
30 квітня 2009 року в Парижі Міністр економіки України Богдан Данилишин взяв участь у бізнес-форумі представників українсько-французьких ділових кіл та провідних компаній «Привабливість інвестиційного клімату та перспективи розвитку підприємництва в Україні», під головуванням Президента Ради підприємців Україна - Франція у МЕДЕФ Інтернасьональ, Президентом адміністративної ради компанії CMACGM Жака Сааде.
 
«Проведення бізнес-форуму ми розглядаємо як важливий етап у подальшому розвитку взаємовідносин з діловими колами Франції, який органічно інтегрується у загальний контекст розбудови двосторонніх стосунків між нашими країнами», - наголосив Богдан Данилишин.
Відзначивши, що у 2008 році, за даними української статистики, загальний обсяг взаємної торгівлі товарами та послугами між Україною та Францією збільшився, у порівнянні з 2007 роком, на 26,5% (на 543,6 млн. дол. США) і становив майже 2,6 млрд. дол. США, Міністр економіки підкреслив прагнення України до більш збалансованої двосторонньої торгівлі.
 
«Я впевнений, що подальший розвиток співробітництва на бізнесовому рівні буде приносити тільки позитивні результати, що надасть додаткові вигоди нашим державам. Крім того, хочу запевнити, що Уряд всіляко сприяє і буде сприяти створенню більш комфортних умов ведення бізнесу в Україні для іноземних партнерів», - підкреслив Богдан Данилишин.
 
Під час перемовин відзначалося, що в Україні існує системний набір чинників, які роблять нашу країну привабливою для інвестування, а саме: вигідне географічне положення; місткий внутрішній споживчий ринок; висококваліфікована та відносно недорога робоча сила; один з найбільших в Європі науково-промислових комплексів - від космічних до нанотехнологій.
 
Додатковим вагомим фактором, за словами Міністра економіки, що приваблює іноземних інвесторів, є проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 з футболу. У цьому зв’язку існує необхідність побудови та реконструкції низки соціальних та інфраструктурних об’єктів, будівництва та реконструкції автомобільних доріг, готельних комплексів, аеропортів тощо, до реалізації яких Україна запрошує французьких інвесторів. Також французька сторона висловила зацікавленість сферою літакобудування, як перспективною галуззю у двосторонньому співробітництві.
 
У ході конструктивної розмови представники провідних французьких компаній обмінялися досвідом з українськими колегами та обговорили перспективи українсько-французької співпраці.
Богдан Данилишин, з метою розширення співробітництва між державами, запросив групу представників французьких ділових кіл до України. У свою чергу Жак Сааде запевнив Міністра, що незабаром відвідає нашу країну.
 
Висловивши сподівання, що результати двостороннього діалогу будуть покладені в основу подальшої спільної роботи щодо розвитку співробітництва між Україною та Францією, Богдан Данилишин наголосив: «Ми завжди відкриті для спілкування та щиро зацікавлені у ділових стосунках і конструктивній роботі з діловими колами Франції».
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Законодавство у сфері ЗЕД ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки