Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Франція
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Полтавська обласна державна адміністрація
«Структура сайту влаштовує, інформація доступна для зацікавлених користувачів, функціональні можливості сайту відповідають потребам»

Украинские нефтепродукты
Чергове засідання Українсько-Французької Міжурядової комісії з економічного співробітництва (квітень 2009 р.)  
Параметри: Міжурядова комісія, Економічне співробітництво

 

У Парижі під головуванням Богдана Данилишина відбулося засідання Українсько-Французької Міжурядової комісії з економічного співробітництва
 
29 квітня 2009 року в м. Парижі відбулося п’яте засідання змішаної Українсько-Французької міжурядової комісії з економічного співробітництва.
 
Українську частину Комісії очолив Міністр економіки України Богдан Данилишин, французьку - Державний Секретар з питань зовнішньої торгівлі Міністерства економіки, промисловості та зайнятості Франції пані Анн-Марі Ідрак.
 
Керівник економічного відомства щиро подякував за гостинний прийом української делегації на французькій землі та висловив сподівання на розширення всебічного співробітництва між країнами.
 
За словами Міністра економіки, досягнутий рівень українсько-французьких відносин є переконливим свідченням спільної зацікавленості у розвитку двостороннього співробітництва.
 
«Основну мету нашої зустрічі ми вбачаємо у пошуку нових можливостей для поглиблення міжгалузевої співпраці, налагодження міжрегіонального співробітництва. Українсько-французькі відносини характеризуються значним зростанням обсягів торгівлі між країнами, а також перспективами експорту та інвестицій багатьох французьких підприємств в Україну», - наголосив Богдан Данилишин.
 
Серед іншого, під час засідання обговорювалися питання щодо необхідності продовження реформ, що поліпшать діловий клімат в Україні, зокрема, щодо дотримання зобов‘язань, взятих Україною в рамках її приєднання до СОТ.
 
Також учасники засідання опрацювали взаємні пропозиції щодо подальшого співробітництва у галузі енергетики, енергоефективності та відновлювальних джерел енергії, промисловості та новітніх технологіях, транспорту, агропромислового комплексу, туризму, підтримки малого та середнього підприємництва, захисту прав інтелектуальної власності.
 
Для України є важливим досвід Франції в галузі організації діяльності технопарків, який може бути корисним у співпраці з великими промисловими регіонами України, а також дозволить французьким промисловим регіонам, на територіях яких вони знаходяться, встановити нові взаємовигідні зв’язки з Україною.
 
В рамках п’ятого засідання відбулося підписання спільного заключного Протоколу засідання Комісії; Рамкової угоди про двостороннє співробітництво між Міністерством економіки України та Об’єднанням суспільного значення ”Сприяння розвитку обмінів економічними та фінансовими технологіями” (АДЕТЕФ) при Міністерстві економіки, промисловості та зайнятості та Міністерстві бюджету, державних рахунків та державної служби Франції.
 
Учасниками комісії схвалено Програму співробітництва на 2009-2012 роки між Міністерством економіки України та Об’єднанням суспільного значення “Сприяння розвитку обмінів економічними та фінансовими технологіями” при Міністерстві економіки, промисловості та зайнятості та Міністерстві бюджету, державних рахунків та державної служби Французької Республіки щодо підготовки до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року (ЄВРО-2012).
 
Також було підписано Меморандум про співробітництво між Державною службою туризму і курортів Міністерства культури і туризму України та Генеральною дирекцією конкурентоспроможності, промисловості та послуг Міністерства економіки, промисловості та зайнятості Французької Республіки, а також Об’єднанням суспільного значення “Сприяння розвитку обмінів економічними та фінансовими технологіями” (АДЕТЕФ) при Міністерстві економіки, промисловості і зайнятості та Міністерстві бюджету, державних рахунків та державної служби Французької Республіки.
 
Це сприятиме розвитку української туристичної галузі та її просуванню на європейський та світовий туристичний ринки.
 
Міністр економіки України Богдан Данилишин та Державний Секретар з питань зовнішньої торгівлі Міністерства економіки, промисловості та зайнятості Франції пані Анн-Марі Ідрак висловили переконання, що досягнуті домовленості будуть реалізовані і вже найближчим часом принесуть позитивні результати.
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Законодавство у сфері ЗЕД ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки