Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Туркменістан
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство регіонального розвитку та будівництва України
«Структура і функціональні можливості Інтернет-порталу державної підтримки українського експорту різнобічні і багатогранні та в майбутньому даний портал надасть всебічну підтримку просуванню українських товарів на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Двостороннє інвестиційне співробітництво між Україною та Туркменістаном (9 місяців 2009 р.)  
Параметри: Інвестиції, ЗЕД, Економічне співробітництво

Русскоязычный заголовок: Двустороннее инвестиционное сотрудничество между Украиной и Туркменистаном (9 месяцев 2009 г.)   

Двостороннє інвестиційне співробітництво між Україною та Туркменістаном (9 місяців 2009 р.)
 
 
За даними Держкомстату України, за 9 місяців 2009 року загальний обсяг інвестицій з Туркменістану в Україну становив 58,2 тис. доларів США. Інвестиції залучено в оптову торгівлю і посередництво в торгівлі.
 
Інвестиції з України в економіку Туркменістану в 2009 році становлять 36,8 тис. доларів США. Інвестиції залучено в будівництво.
 
Серед важливих міждержавних та міжнародних заходів, які відбулися за сприяння Посольства України в Туркменістані у 2009 році та позитивно вплинули на розвиток торговельно-економічних відносин між Україною та Туркменістаном, слід відзначити проведення у рамках офіційного візиту Президента України В. А. Ющенка до Туркменістану у вересні ц.р. Українсько-туркменського бізнес-форуму. З української сторони у заході прийняли участь керівники провідних державних і приватних компаній, серед яких НАК „Нафтогаз України”, ДП „Укроборонсервіс”, УДКТБ „Укртрансбуд”, БА „Інтербудмонтаж”, група компаній „Євразійський трубопровідний консорціум”, „Інтерпайп”, Фінансово-промислова група „Альтком”, Українська гірничо-металургійна компанія, Сумське МНВО ім.Фрунзе, ВАТ „Харківський тракторний завод”, Державне об’єднання „Укрспирт”, ВАТ „Укргазтех” та інші.
 
У ході форуму представниками українських компаній були проведені переговори з керівництвом профільних міністерств і відомств Туркменістану, у ході яких обговорювалися стан виконання проектів, які вже реалізуються в країні, та перспективи подальшої двосторонньої співпраці. Також були проведені двосторонні зустрічі Міністра аграрної політики України Ю. Ф. Мельника з Міністром сільського господарства Туркменістану (за участі представника ВАТ „Харківський тракторний завод”); В.о. Міністра оборони України В.В. Іващенко з Міністром оборони Туркменістану (за участі представників ДП „Укроборонсервіс”); Заступника голови НАК „Нафтогаз України” В.П.Чупруна та представників українських компаній нафтогазового сектору з керівництвом Міністерства нафтогазової промисловості та мінеральних ресурсів Туркменістану; керівництва ФПГ „Альтком” з Міністром будівництва Туркменістану.

Результати Українсько-туркменського бізнес-форуму та проведених зустрічей продемонстрували обопільну зацікавленість сторін у поглибленні двостороннього співробітництва як у торговельно-економічній сфері (ПЕК, металургійна та хімічна галузі, машинобудування, сільське господарство, харчова промисловість, надання послуг у сферах будівництва, транспорту та туризму тощо), так і в освітній, культурній та туристичних галузях.
 
Слід відзначити також участь українських компаній у 14-ій Міжнародній виставці і конференції „Нафта і газ Туркменістану-2009”, яка пройшла в м. Ашгабаті 17-19 листопада. Україну представляли: ВАТ „Сумське МНВО ім.Фрунзе”, ВАТ „Дрогобичський завод автомобільних кранів”, „Вадан Ярдс Океан” (м.Миколаїв) та „Метінвест холдінг”. Під час виставки стенди та експозиції українських підприємств і компаній викликали інтерес у керівництва Міністерства нафтогазової промисловості і мінеральних ресурсів Туркменістану, представників інших міністерств та відомств країни перебування, особливо у сферах поставок устаткування для нафтогазового комплексу, трубної продукції, металопрокату, запірної арматури, надання сервісних послуг, будівництва компресорних станцій тощо.
 
25-27 листопада 2009 року в Ашгабаті відбувся Форум виробників сільськогосподарської продукції країн СНД. У рамках Форуму пройшла виставка продукції агропромислового комплексу, сільськогосподарської техніки та передових технологій. Україну на виставці презентували асоціація „Прома”, ВАТ „Завод ім.Фрунзе”, „Бравофарма”, „Білоцерковмас”, „Кімак”, Харківський тракторний завод, „Уманьфермаш”, „Ветсінтез”, „Укрзооветпромпостач”.
 
У ході форуму глава української делегації, Заступник міністра аграрної політики України Р. М. Шмідт провів зустрічі з Заступником Голови Кабінету Міністрів Туркменістану М. А. Акмаммєдовим, Міністром водного господарства Туркменістану А. О. Язмирадовим, Міністром сільського господарства Туркменістану Е. Оразгельдиєвим і главами делегацій Росії, Білорусі, Киргизстану та Узбекистану, у ході яких були опрацьовані можливості співпраці в галузі АПК. Особливо плідними були переговори з Міністром водного господарства Туркменістану А. О. Язмирадовим, у ході яких сторони обмінялися досвідом проведення меліорації земель сільськогосподарського призначення. За результатами переговорів туркменський колега висловив зацікавленість у придбанні в Україні машин, механізмів і обладнання для потреб галузі, зокрема земснарядів та водоочисних установок, а також у постачанні запчастин для аналогічного обладнання, поставленого у попередні роки.
 
За результатами участі у виставці українських товаровиробників можна зробити висновок, що вітчизняна продукція й надалі привертає до себе увагу представників профільних міністерств і відомств Туркменістану, в першу чергу, у питаннях поставок сільськогосподарської техніки та обладнання для переробки продукції АПК.


 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
PR та реклама Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інші послуги Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Товари агропромислового комплексу Транспортно-експедиційні послуги Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки