Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
ОАЕ
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Миколаївська обласна державна адміністрація
«Вважаємо, що сайт є зручним та інформаційно корисним для підприємств, які здійснюють зовнішню торгівлю, державних установ та інших користувачів»

Украинские нефтепродукты
Торговельні обмеження в ОАЕ  
Параметри: Захист внутрішнього ринку

Торговельні обмеження в ОАЕ

Засади зовнішньоекономічної політики ОАЕ базуються на принципі вільної торгівлі.
 
ОАЕ є прихильником усунення торговельних обмежень. Антидемпінгове законодавство в ОАЕ відсутнє.
 
Експортний тариф відсутній, середньозважений тариф на імпортовану продукцію складає 5%. Понад 50 основних товарних позицій (продукти харчування та ліки) імпортується без мита. Разом з тим митний тариф на тютюнові вироби сягає 100%, на алкоголь 50%  
 
Існують певні заборони щодо імпорту продукції, що суперечить релігійній моралі. Технічні бар’єри з доступу до ринку послуг, непрозора система стандартизації (як правило йде прив’язка до специфічних британських або американських стандартів), місцеві санітарні та фітосанітарні норми та непослідовність при проведенні державних закупівель значною мірою збільшують вартість торгівлі.
 
На сьогодні в ОАЕ відсутній податок на прибутки (виключенням є іноземні банки, що сплачують 20 відсотків від корпоративного прибутку та нафтові компанії, які володіють акціями у концесіях та сплачують 50 (у еміраті Дубай 55 %) від корпоративного прибутку та роялті, розмір яких регулюється окремими угодами в залежності від емірату де відбувається видобуток вуглеводнів.
 
У країні не існує споживчого податку (consumption taxes) та податку на додану вартість.
 
Діяльність іноземних компаній в ОАЕ регулюється чотирма основними законами: Федеральний закон про компанії, Закон про комерційних агентів, Федеральний індустріальний закон, Закон про тендери, які в основному дозволяють іноземним компаніям ефективно функціонувати в ОАЕ. Разом з тим існують певні обмеження, які необхідно враховувати до прийняття рішення про започаткування бізнесу в ОАЕ.
 
Зокрема, в компаніях, які створюються в ОАЕ поза межами вільних економічних зон (ВЕЗ), 51% має належати громадянину ОАЕ або еміратській компанії.
 
Лише фірми, що мають місцеву ліцензію, мають право на імпорт продукції та послуг до країни і тільки місцеві компанії, 51% і більша частка яких належить місцевим компаніям або громадянам ОАЕ, мають можливість отримати відповідну ліцензію (виключення складає імпорт до ВЕЗ країни).
 
Існують певні обмеження для іноземних компаній щодо участі у федеральних тендерах ОАЕ. Згідно з тендерним законодавством передбачено, що постачальник продукції або компанія – генеральний підрядник, яка планує взяти участь у федеральному тендері, має бути: компанією з еміратською реєстрацією чи компанією, в якій громадяни ОАЕ володіють часткою мінімум у 51 % акціонерного капіталу або іноземною компанією, інтереси якої забезпечуються через місцевого дистриб’ютора або агента.
 
Іноземні компанії, які планують взяти участь у федеральному тендері мають, таким чином, утворити спільне підприємство або укласти агентську угоду з громадянином ОАЕ або місцевою компанією.
 
За повідомленням офіційних еміратських чинників, уряд ОАЕ останнім часом опрацьовує можливість внесення змін до законодавства з метою усунення складнощів для іноземних інвесторів. Зокрема, планується відмінити норму про неможливість утворення 100% іноземної компанії в ОАЕ за межами ВЕЗ.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Індія Ірак Іспанія Італія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Росiя Румунія Саудівська Аравія Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Хорватія Чехія Чорногорія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари чорної металургії Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки