Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Росiя
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Івано-Франківська обласна державна адміністрація
«Веб-Портал Державна підтримка українського експорту» за умови постійного поновлення інформації забезпечить українським товаровиробникам необхідну інформаційну підтримку в здійсненні ними зовнішньоекономічної діяльності»

Украинские нефтепродукты
Росія: зміни вимог до безпеки харчових добавок, ароматизаторів і технологічних допоміжних  
Параметри: Нетарифне регулювання 

Росія: зміни вимог до безпеки харчових добавок, ароматизаторів і технологічних допоміжних засобів

Наприкінці лютого 2013 року Міністерство промисловості й торгівлі Росії повідомило СОТ про свій намір внести зміни до технічного регламенту Митного союзу (МС) щодо вимог безпеки харчових добавок, ароматизаторів і технологічних допоміжних засобів. Передбачається зміна вимог до вмісту екстракту ваніліну в дитячих сумішах. Метою Проекту є зменшення технічних бар‘єрів у торгівлі та попередження дій, що вводять в оману споживачів. Ухвалення Документу очікується в червні 2013 року. Термін подачі коментарів – до 30 квітня 2013 року.

28 лютого 2013 року Міністерство промисловості і торгівлі Росії повідомило секретаріат СОТ про розробку Проекту змін до технічного регламенту Митного союзу (МС) «Вимоги безпеки харчових добавок, ароматизаторів і технологічних допоміжних засобів». (Відповідно до нотифікації РФ G/TBT/N/RUS/10 від 28 лютого 2013 року)

Технічний регламент розроблений відповідно до Угоди про єдині принципи й правила технічного регулювання в Республіці Білорусь, Республіці Казахстан та Російській Федерації від 18 листопада 2010 року з метою встановлення єдиних обов'язкових для виконання вимог до харчових добавок, ароматизаторів і технологічних допоміжних засобівта їх вмісту в харчовій продукції, забезпечення переміщення товарів цієї категорії, що випускаються в обіг на єдиній митній території Митного союзу. (З повним текстом Регламенту можна ознайомитись за адресою: http://www.tsouz.ru/eek/RSEEK/RSEEK/SEEK8/Documents/P_58.pdf)

Окрім безпосередньо добавок, ароматизаторів і технологічних засобів сфера дії документу поширюється на харчову продукцію в частині вмісту в ній цих компонентів, а також на процеси виробництва, зберігання, перевезення, реалізації та утилізації харчових добавок, ароматизаторів і технологічних допоміжних засобів.

Відповідно до нотифікації, передбачається внесення змін до Додатку 29 цього документу (Таблиця 2 «Харчові добавки для подальшого виробництва сумішей для здорових дітей старше п'яти місяців»). Зокрема, максимальний рівень екстракту ваніліну в готових до вживання дитячих сумішах на зерновій та фруктовій основі відтепер не повинен перевищувати 50 мк/кг. (З повним текстом Проекту змін до Регламенту можна ознайомитись за адресою: http://www.tsouz.ru/db/techreglam/Documents/4.jpg)

Ухвалення Документу очікується у червні 2013 року. Термін подачі коментарів спливає 30 квітня 2013 року. Головною метою Проекту є зменшення технічних бар‘єрів у торгівлі та попередження дій, що вводять в оману споживачів.

Отже, українським експортерам слід звернути увагу на вимоги при ввезенні харчових домішок, ароматизаторів та технологічних допоміжних засобів, а також дитячих сумішей на зерновій та фруктовій основі до країн Митного союзу.

 

Джерело: Інформаційний бюлетень «Відомості країн СОТ» (Випуск 11, березень 2013, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій)

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Бразилія Великобританія Греція Естонія Єгипет ЄС Індія Індонезія Іспанія Італія Казахстан Канада Китай Кіпр Латвія Литва Македонія Мальта Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Угорщина Україна Фінляндія Франція Чехія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки