Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Бельгія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Щодо інформування про основні події, пов’язані з фінансовою кризою (13.04)  
Параметри: Економічні новини

 

Щодо інформування про основні події, пов’язані з фінансовою кризою (від 13.04.09)
 
 
13 квітня 2009 р.
 
Бельгійська преса продовжує публікувати огляд стану економіки країни за підсумками минулого року та прогнозними оцінками експертів на нинішній. Так, за повідомленнями фламандських ЗМІ 13 квітня, 104 найбільші бельгійські підприємства констатували завершення 2008 фінансового року з безпрецедентними колективними збитками у розмірі 31,6 млрд. євро у порівнянні з отриманими за підсумками 2007 р. прибутками у 19,4 млрд. євро. Такі масштабні збитки були спричинені головним чином найбільшими економічними втратами в європейській корпоративній історії, яких зазнав банк „Фортіс” (28 млрд. євро). В разі, якщо відкинути ситуацію з „Фортіс”, то збитки склали лише 3,6 млрд. євро.
 
Бізнес бельгійських компаній, які не працюють на ринку фінансових послуг, розвивався в цілому непогано. Так, 82 промислові та торговельні компанії констатували, що прибуток з їх операцій у розмірі 11,6 млрд. євро впав лише на 4%, продемонструвавши загальний обіг у розмірі 101,2 млрд. євро. Водночас, еволюція подій 2008 року приховувала несподіваний поворот у четвертому кварталі, пов’язаний з банкрутством компанії „Лехман” із 45% втратою чистого прибутку, а також з масовою практикою компаній покривати свої масштабні збитки за рахунок набутої ними власності та нецільових інвестицій в умовах найгіршої фінансової кризи. Внаслідок цього бельгійська економіка в цілому зазнала у 4 кварталі 2008 р. зменшення своїх обсягів на 1,7 %, що не дає підстав для позитивного прогнозування на 2009 р. На думку експертів, якщо триваюче падіння світової економіки не зупиниться, 2009 рік може бути катастрофічним роком для бельгійської індустрії подібно тому, як 2008 рік став збитковим для банків країни. 
 
13.04.09 видання „L’Echo” інформує, що Державний секретар Бельгії з питань бюджету, М.Уотелет, підтвердив в п'ятницю, що держава виявилася набагато кращим платником у першому кварталі 2009 р., ніж протягом останнього десятиріччя. Він також відзначив, що протягом останніх десяти років, кожного разу наприкінці року, держава наказувала кожному міністрові або адміністрації не споживати залишок свого бюджету і, починаючи з певної дати, заморожувати платежі своїх рахунків, щоб поліпшити річний результат державних фінансів. Державний секретар розцінює цю практику, про яку говорять як про "принцип якоря", як недоречний оптичний ефект, який не тільки ставив в скрутне становище кредиторів, але і загострював державний бюджет наступного року. Наразі уряд вирішив відмінити цей принцип перенесень рахунків, який був би особливо збитковий за часів кризи.
 
13.04.09 видання „L’Echo” повідомляє, що першими жертвами кризи, яка тероризує економічний світ вже багато місяців, були банки. Чи будуть вони першими, кому вдасться підняти голову? Поки дослідники не мають відповіді, але ринок, схоже, зробив свій вибір. В кінці лютого декілька американських банків оголосили про те, що їх результати перших двох місяців року були кращими, ніж передбачалося, і це вже спровокувало різке підвищення банківських вартостей на біржі. В кінці минулого тижня, інший американський банк, Wells Fargo, повідомив, що він отримав "рекордний" прибуток в першому семестрі 2009 року. Як результат, курс каліфорнійського банку підстрибнув на 32 % і його колеги підтримали цей рух. У Бельгії ж пасхальний перепочинок - чотири дні без котирувань. Таким чином, фактично бельгійський ринок цінних паперів залежатиме від того, що повідомлять американські банківські гіганти протягом цього тижня. 
      
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Бельгія Білорусь Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Китай Кувейт Литва Ліван Лівія Македонія Марокко Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Сенегал Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки