Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Росiя
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Аналітики прогнозують скорочення інфляції до 10 % у 2009 році  
Параметри: Макроекономічні показники, Економічні новини

Аналітики прогнозують скорочення інфляції до 10% у 2009 році

 
За даними Росстату, у квітні 2009 року інфляція склала 0,7 % – у два рази менше, ніж у квітні 2008 року. Зростання споживчих цін сповільнюється завдяки тому, що девальваційний ефект фактично перестав впливати на ціни імпорту, а споживчий попит продовжує активно знижуватися. У річному вираженні в квітні 2009 року інфляція усе ще складала 13,3 %, але більшість опитаних економістів переконані, що за підсумками року споживчі ціни можуть знизитися до 9-10 %.
 
Згідно з опублікованими нещодавно даними Росстату, інфляція в квітні 2009 року зросла лише на 0,7 % – рівно в два рази менше, ніж у квітні 2008 року. При цьому, протягом останніх двох тижнів квітня щотижневі темпи росту споживчих цін скоротилися до 0,1 %. Істотне уповільнення інфляції в квітні сприяло тому, що накопичене з початку 2009 року зростання споживчих цін виявилося меншим, ніж за відповідний період 2008 року, 6,2 % і 6,3 % відповідно. Базова або монетарна, інфляція у квітні 2009 року сповільнилася до 0,8 % у порівнянні з 1,3 % у квітні 2008 року.
 
Як Уряд РФ, так і незалежні економісти очікували уповільнення темпів зростання споживчих цін, але квітневий показник виявився для всіх несподіваним. Так, Мінекономрозвитку очікувало, що в квітні ціни збільшаться на 1,1-1,2 %. Експерти відзначають, що основними короткостроковими факторами, які вплинули на скорочення інфляції в квітні, стали падіння цін на бензин – на 14,8 % у порівнянні з квітнем 2008 року і падіння цін на плодоовочеву продукцію – на 3 % у річному вираженні. На думку економістів, основним фактором зниження цін на бензин, фрукти й овочі стало скорочення споживчого попиту – традиційно весною ціни на плодоовочеву продукцію зростають.
 
Економісти вважають, що починаючи з квітня відбувся перелом тенденції: тепер споживчі ціни будуть знижуватися. Головним чином це буде відбуватися завдяки тому, що ефект девальвації рубля, що відображався в зростанні імпортних цін весь перший квартал 2009 року, у квітні фактично був вичерпаний, а скорочення доходів домогосподарств і зротання безробіття будуть у доступній для огляду перспективі істотно обмежувати попит і ціни.
 


Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки