Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Польща
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Полтавська обласна державна адміністрація
«Структура сайту влаштовує, інформація доступна для зацікавлених користувачів, функціональні можливості сайту відповідають потребам»

Украинские нефтепродукты
Ринок свинини Польщі (березень 2011 р.)  
Параметри: Кон’юнктура ринків, Товари агропромислового комплексу

 

Русскоязычный заголовок: Рынок свинины Польши (март 2011 г.)
 
Ринок свинини Польщі (березень 2011 р.)Щодо експертної оцінки і прогнозу ситуації на ринку свинини в ЄС та РП

За оцінками експертів, у зв’язку із зростанням внутрішніх поставок свиней на забій в Польщі з початку вересня 2010 р. відбулося зниження закупівельних цін на свиней. У зв’язку з динамічним зростанням цін на зернові швидко погіршилися економічні умови вирощування свиней як у Польщі так і в інших країнах ЄС. В січні2011 р. складну ситуацію для виробників свиней на забій у ЄС погіршило виявлення діоксину у німецькій свинині. Це призвело до того, що з 1 лютого 2011 р. Європейська комісія розпочала проводити виплату субсидій для приватного вирощування свиней. Врезультаті збільшення попиту, що виникає з реалізації закупівель в рамках цьогомеханізму, ціни на свиней на забій у ЄС зросли.

У Польщі (за статистичними даними GUS) в лютому 2011 р. свині на забій коштували в середньому 3,95 злотих/кг, на 6,5% більше ніж в січні і на 9% більше ніж у попередньому році. У той час середня ціна свинини в ЄС була на рівні 144,04 євро/100кг (клас Е – в залежності від забійної охолодженої ваги), або на 6% більше ніж в аналогічному періоді минулого року. Також зростання цін відбулося зокрема: в Німеччині (на 11%), Португалії (на 10%), Голландії (на 9%). У Польщі, в перерахунку у валюті ЄС, ціна на свинину зросла на 4,5% і становила 137,73 євро/100 кг, або на 4,5% нижче середньої ціни в ЄС та Німеччині, проте на 7% вище ніж у Данії.
 
За даними аналітиків, в березні 2011 р. продовжувалося зростання ціни свиней на забій. За даними Інтегрованої системи сільськогосподарської ринкової інформації (MriRW), у період 14 – 20.03.2011 р. в Польщі середня закупівельна ціна домашньої худоби (свиней) становила 4,26 злотих/кг, або на 5% більше ніж у попередньому місяці.

Тим часом середня ціна свинини по ЄС зросла на 2,6% до 149,62 євро/100 кг забійної ваги.

За прогнозами експертів, у другому кварталі 2011 р. реалізація умов в рамках надання субсидій для приватного вирощування свиней та експортний попит будуть спричиняти зростання закупівельної ціни на свиней на забій. Це зростання поки що може бути стримане ще великим внутрішнім вирощуванням свиней на забій. У другій половині 2011 р. фактором, який призводить до зростання цін, буде прогнозований спад внутрішнього та в ЄС виробництва свинини. За прогнозами, в літку 2011 р. на ринок попаде свинина з приватного вирощування, що може, дещо, пом’якшити спад постачання поточної продукції. За оцінками експертів, з врахування сезонних коливань,очікується, що середня закупівельна ціна свиней на забій до вересня 2011 р. може становити до 4,80 злотих /кг.

За даними Головного статуправління РП, наприкінці березня ц.р. поголів’я
свиней нараховувалось 13,1 млн. одиниць, що свідчить про найбільш відчутне зниженнярівня поголів’я свиней на польському ринку з 1964 року. За результатами досліджень банку BGŻ, протягом 4 місяців кількість поголів’я свиней знизилась на 1,7 млн.одиниць. За інформацією банку BGŻ, по відношенню до березня минулого року кількість свиней знизилась на 6%, натомість, зниження величини стада свиноматок відбулось на рівні 15% (до 757 тис. одиниць). На думку експертів, така тенденція може утриматись протягом наступних місяців. У порівнянні, в березні 2006 р. кількість поголів’я свиней склала 1 217 тис. одиниць, тобто була вищою на 61%.
 
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Казахстан Канада Киргизстан Китай Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інші послуги Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки