Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Польща
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
Експортно-імпортні операції з торгівлі сільськогосподарською продукцією між Україною та Польщею (2008 р. – лютий 2009 р.)  
Параметри: Кон’юнктура ринків, ЗЕД, Економічне співробітництво, Товари агропромислового комплексу

 

Експортно-імпортні операції з торгівлі сільськогосподарською продукцією між Україною та Польщею (2008 р. – січень та лютий 2009 р)
 
У співробітництві України з Польщею, за даними митних служб України та Міністерства агропромислового комплексу України, за підсумками 2008 р., загальний товарообіг продуктів тваринного походження склав 335,8 млн. дол. США, що становить 37,5% зовнішньої торгівлі сільськогосподарською продукцією з Польщею та у 5,5 разів перевищує показники товарообігу продуктів тваринного походження за результатами 2007 р. (у 2007 р. - 59,0 млн. дол. США).
 
Таким чином, експорт з України в Польщу продуктів тваринного походження становить 44,4 млн. дол. США та імпорт в Україну – 291,4 млн. дол. США.
 
Причому, помітним виявився товарообіг м’ясними продуктами на користь Польщі. За підсумками 2008 р. експорт українського м’яса до Польщі склав лише 94 тис. дол. США, а імпорт польського м’яса – 227,9 млн. дол. США, тобто імпорт м’яса до України виявився вищим від експорту у 2,5 тис. разів.   
 
Водночас, у 2007 – 2008 р.р. не спостерігалось українського експорту готової та консервованої м’ясної продукції до Польщі, натомість імпорт польської готової м’ясної продукції склав 7,7 млн. дол. США (у порівнянні, у 2007 р. – лише 25 тис. дол. США).
 
Таким чином, загалом імпорт з Польщі м'яса та харчових м’ясних субпродуктів різко зріс у 10 000 разів порівняно з відповідним періодом 2007 року.
 
Загальний товарообіг продуктів рослинного походженняУкраїни з Польщею склав 558,8 млн. дол. США, що становить 62% від загального обсягу зовнішньої торгівлі сільськогосподарської продукції з Польщею та у 1,5 рази перевищує показники товарообігу даним видом продукції у 2007 р. (у 2007 р. - 329,9 млн. дол. США),при експорті з України до Польщі на суму 317,6 млн. дол. США, та імпорті в Україну на суму 241,2 млн. дол. США.
 
Позитивне сальдо для України становило 76,4 млн. дол. США.
 
Причому, найбільшу частку експорту у 2008 р. в рамках даної групи займав експорт насіння олійних культур – 121,9 млн. дол. США (у порівнянні, у 2007 р. – 7,8 млн. дол. США) та зернових культур – 63,2 млн. дол. США (у порівнянні, у 2007 – 1,7 млн. дол. США).
 
Водночас, імпорт з Польщі насіння олійних культур склав – 341 тис. дол. США (у 2007 р. – 290 тис. дол. США) та імпорт з Польщі зернових культур у 2008 р. становив 226 тис. дол. США (у 2007 р. – 69 тис. дол. США).
 
За підсумками 2-х місяців 2009 р. не спостерігалось експорту українського м’яса та готових м’ясних виробів до Польщі, натомість імпорт польського м’яса склав 19,8 млн. дол. США, імпорт готових продуктів з м’яса становив 692 тис. дол. США.  
 
У свою чергу, Україна переважала в експорті харчових продуктів тваринного походження на суму 273 тис. дол. США (при імпорті – 97 тис. дол. США) та в експорті натурального меду на суму 813 тис. дол. США (при відсутності польського імпорту даної продукції). 
 
Водночас, не спостерігалось польського імпорту до України зернових культур та насіння олійних культур, натомість Україна експортувала до Польщі у проміжку січень-лютий 2009 р. зернових культур на суму 66 тис. дол. США та насіння олійних культур на суму 3,9 млн. дол. США.
 
Водночас, відчутним виявився польський імпорт плодів, горіхів та цедри на суму 29,6 млн. дол. США.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інші послуги Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки