Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Південна Корея
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
УКРАВТОПРОМ, Асоціація автовиробників України
«Асоціація підтримує створення порталу вітчизняних експортерів у мережі Інтернет, що безумовно буде сприяти поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на міжнародній арені»

Украинские нефтепродукты
Огляд нафтохімічної галузі Республіки Корея (станом на 05.10.2009)  
Параметри: Кон’юнктура ринків, ЗЕД, Економічне співробітництво, Економічні новини, Енергоносії

 

Огляд нафтохімічної галузі Республіки Корея станом на 05.10.09

 
За даними KNOC, споживання нафтопродуктів у РК вже досягло докризового рівня. Так, за перше півріччя 2009 р. було використано 3,92 млрд бар. нафтопродуктів (за перше півріччя 2007 р. було використано 3,94 млрд бар.).

Споживання асфальту зросло на 69,3 %  у порівнянні з першим півріччям 2008 р., а споживання бензину - на 4,5%.

Споживання мазуту, що використовується на теплових електростанціях, зросло на 69,9 % (в промислових цілях - на 1,7%).

У зв'язку зі скороченням автоперевезень споживання нафтопродуктів у транспортному секторі скоротилося на 2,3 %. На 1,7 % знизилося споживання нафтопродуктів для обігріву житла та використання у комерційних цілях.

У зв'язку з фінансовою кризою та коливаннями світових цін на сиру нафту обсяг імпортованої нафти за шість місяців 2009 р. склав 4,24 млрд. бар. на загальну суму 21 млрд дол. США (що на 52,7 % нижче аналогічного періоду 2008 р.).

Близький Схід залишається, як і раніше, найбільшим торговельним партнером Кореї. РК покриває 83,2 % своєї потреби імпортом з цього регіону. На сьогодні зростання обсягів  імпортованої нафти на 2% відбулося за рахунок поставок нафти з В'єтнаму та Австралії.

***

Корея і Колумбія розпочнуть переговори щодо ратифікації угоди про вільну торгівлю між двома країнами. Домовленість була досягнута під час триденного офіційного візиту в Сеул міністра закордонних справ Колумбії. Як і раніше, Латинська Америка залишається привабливою для корейського бізнесу, торік корейські компанії виграли тендер на розробку та освоєння дев'яти родовищ нафти. KNOC придбала 50 % контрольного пакета акцій в Перу, що належать Peru PetroTech.

***

Державна південнокорейська нафтова компанія Korea National Oil Corp. для збільшення поставок сирої нафти в країну проводить пошук нових  постачальників нафти закордоном і розвідує можливі нові райони для розробок вуглеводних родовищ. У зв'язку із цим був підписаний протокол про наміри з Урядом Курдистану (північний Ірак) щодо розробки та освоєння восьми родовищ у даному регіоні. За попередніми оцінками, запаси нафти у цьому районі можуть скласти 7,2 млрд бар. , з яких 2 млрд бар. можуть бути поставлені в Корею. У цей час KNOC добуває щодня в світі 70 тис. бар. сирої нафти, а до 2012 р. компанія планує збільшити щоденний видобуток нафти до 300 тис. бар.

Третя найбільша нафтова компанія Кореї -  S-Oil Corp. - завершила будівництво нафтоперегінного заводу в Ульсані. Підприємство буде виробляти алкілат (чисте паливо - використовується, як компонент в авіаційному бензині). Виробнича потужність заводу - 9,200 бар. алкілату в день. Вартість проекту склала 120 млн. дол. США. Плановий річний прибуток підприємства складе 100 млрд. вон.

***

Ціни на нафту поки що залишалися на рівні 60 дол. США за барель, у 2010 р. очікується їхній зріст у зв'язку з триваючою світовою фінансовою кризою.

***

Урядом РК виділено 6,52 млн дол. США на проект із забезпечення  нафтосховищ спеціальними роботами та сенсорними системами для запобігання пожеж і техногенних катастроф. Південнокорейський виробник таких систем Samsung Techwin Co. почне оснащення об'єктів нафтосховищ в лютому 2010 р. (Світовий ринок охоронних роботів і систем в 2008 р. обчислювався в 3,6 млрд дол. США, а до 2012 р. він складе 13,3 млрд дол. США).

***

Найбільший корейський
переробник нафтохімічної сировини  компанія Samsung Total Petrochemicals Co. завершила будівництво підприємства з виробництва поліпропілену в південній частині Китаю (м. Донггюн). Проектна потужність заводу становить 28 тис. тонн продукції на рік. Вироблений поліпропілен використовується для випуску автокомпонентів та в електронній галузі. Samsung Total є спільною компанією (50х50) корейської  Samsung Group і французької Total.


Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Інші послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки