Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Південна Корея
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Наука та технології в Республіці Корея (станом на 05.10.2009)  
Параметри: Інвестиції, Економічні новини, Будівництво

 

Наука та технології в Республіці Корея. Огляд станом на 05.10.09


У зв'язку з глобалізацією південнокорейські вищі навчальні заклади все частіше запрошують іноземних викладачів у свої університети з метою підготовки фахівців, які зможуть знаходити роботу за межами своєї країни. Так, на сьогодні у Сеулському університеті працюють 19 іноземних професорів (32 % від числа всіх викладачів ВУЗу), у 2008 р. працювало 21 % іноземців. В "Yonsei" університеті викладають 15 іноземців (44%), у 2008 р. - 36%; в університеті "Kyung Hee" -  15 іноземців (62%); в "Hankuk" університеті  - 30% викладачів - також іноземці . В "Konkuk" університеті кількість іноземних викладачів досягає 57%.

Південна Корея витратить у найближчі три роки 19,2 млн. дол. США на наукові дослідження в галузі розробок палива та космічних технологій.

Міністерством освіти, науки і технології РК для інвестування обрані шість галузей науки, розвиток яких допоможе Кореї здійснювати самостійний запуск космічних ракет і супутників. Вже визначено 11 науково-дослідних лабораторій для проведення досліджень в області космічних технологій. Дослідження торкнуться розробки турбонасосів, ракетного двигуна, жаростійкої кераміки, оптики, електродвигунів і автоматичних роботів-усюдиходів.

Електростанція на основі корейського ноу-хау, що використовує силу вітру для вироблення електроенергії, буде побудована в м. Тэбэк (провінція Кангвон). Проектна потужність вітряної електростанції - 20 мегаватів. У даний момент у РК уже діє 200 невеликих вітряних електростанцій по всій країні. Вітряна установка потужністю  90 мегават побудована на острові Чеджу.

Уряд РК приділяє велику увагу розвитку альтернативної енергетиці та екологічно чистим виробництвам. У зв'язку із цим урядом країни поставлене завдання до 2030 р. одержувати до 11% енергії з альтернативних джерел. На сьогодні в країні виробляється лише 1% електроенергії з поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії.

Уряд РК додатково виділив 5,7 трлн. вон (4,6 млрд. дол. США) на проведення будівельних робіт для зміцнення берегів і поглибленню дна рік країни, зведенню дамб і гребель, будівництва додаткових сховищ прісної води. Грошові суми перераховані державним компаніям і представникам влади в провінціях. Будівельні роботи здійснюються в рамках проведеної Урядом РК програми по відновленню чотирьох рік країни - Han, Nakdong, Geum" і Yeongsan. Програма Green New Deal розрахована до 2012 р., і на її здійснення з бюджету виділено 22,2 трлн. вон. Реалізація даної програми дозволить поліпшити якість прісної води, контролювати повені та запобігти поширенню небезпечних кишково-вірусних захворювань.

В 2010 р. Уряд РК інвестує 11 млн. дол. США в міжнародний спільний проект по розвитку поновлюваної енергії, що в три рази більше, ніж в 2009 р.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Інші послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки