Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Ізраїль
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
УКРАВТОПРОМ, Асоціація автовиробників України
«Асоціація підтримує створення порталу вітчизняних експортерів у мережі Інтернет, що безумовно буде сприяти поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на міжнародній арені»

Украинские нефтепродукты
Щодо внутрішніх цін та кон’юнктури товарних ринків (станом на 21.04.2009)  
Параметри: Кон’юнктура ринків, Макроекономічні показники

 

Щодо внутрішніх цін та кон’юнктури товарних ринків (21.04)
 
Минулого місяця відбулось значне підвищення показників основних індексів біржі цінних паперів Тель-Авіву. Так, індекс «Тель-Авів 25» піднявся до рівня 780 пунктів, індекс «Тель-Авів 100» - до 720 пунктів, а індекс технологій «Тель-Тек 15» зріз до відмітки у 170 пунктів. Щоденні торговельні обороти, також збільшились і досягли рівня 2 млрд. шекелів, що свідчить про відновлення торговельного рівня, який був до світової фінансової кризи.
 
Індекс споживчих цін у березні піднявся на 0,5% після негативних показників чотирьох попередніх місяців. За останні дванадцять місяців індекс споживчих цін піднявся на 3,6%, при тому, що за останні чотири місяці він знизився на 1,3%.
 
На підвищення індексу у березні вплинуло зростання цін на овочі та фрукти на 3,6%, на житло – на 1,6%, на транспорт – на 0,5% та продукти харчування – на 0,4%. Поряд з цим, подешевшали одяг та взуття на 3,9%.
 
За прогнозами експертів ринку нерухомості, вартість квартир у центральній частині Ізраїлю впаде до кінця 2009 року на 10-20%, а ціни на оренду нерухомості знизяться на 10-15%. Але фахівці відмічають, що цей процес не затягнеться і вже починаючи з 2010 року ціни на нерухомість знову почнуть підніматись.
 
Минулого місяця про рекордну кількість звернень повідомила Служба зайнятості Ізраїлю, протягом березня до них по допомогу звернулось 20 тис. безробітних, що на 2,5 тис. більше ніж у лютому 2009 року та на 8 тис. більше ніж у березні 2008 року. На фоні підвищення кількості звернень, кількість заявок на робочу силу скоротилась на 15% у порівнянні з останнім кварталом 2008 року.
 
У паперовому вигляді залишаються розроблені урядом програми з підвищення занятості населення. В першу чергу це обумовлено проведенням на початку 2009 року нових парламентських виборів та формуванням нового уряду Ізраїлю.
 
Об’єднання промисловців Ізраїлю поінформувало, що у четвертому кварталі 2008 року половина підприємств півночі країни було вимушено провести скорочення співробітників, а у першому кварталі поточного року скорочення провели ще 54% компаній. Всього з підприємств півночі Ізраїлю за останні півроку було звільнено 8 тис. робітників, також, 80% компаній повідомили про зменшення кількості робочого часу на 19%. Основними причинами звільнень стали зменшення кількості продаж на 20-25 відсотків та виникнення труднощів з отриманням банківських кредитів з низькими відсотковими ставками, незважаючи на значне зниження облікової ставки Національним Банком Ізраїлю.
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Законодавство у сфері ЗЕД ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари фармацевтичної промисловості

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки