Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Ізраїль
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
Щодо внутрішніх цін та кон’юнктури товарних ринківдержави Ізраіль (січень 2010 р.)  
Параметри: Кон’юнктура ринків

Щодо внутрішніх цін та кон’юнктури товарних ринківдержави Ізраіль (січень 2010 р.)

У січні 2010 року продовжилось зростання основних індексів біржі цінних паперів Тель-Авіву. Так, індекс «Тель-Авів 25» піднявся до рівня 1159 пунктів, індекс «Тель-Авів 100» - до 1092 пункти, а індекс технологій «Тель-Тек 15» зріс до відмітки у 248 пунктів. Щоденні торговельні обороти мають стабільний рівень і складають в середньому 1,5-2 млрд. шекелів.

Слід відмітити, що зростання індексів на біржі цінних паперів Тель-Авіву відбувається поступово, починаючи з середини 2009 року. Інколи торги мають змішаний характер, але в цілому біржа повністю відновилась після світової фінансової кризи.
 
Індекс споживчих цін у грудні піднявся на 0,3%. У річному вимірі за 2009 рік темпи інфляції в Ізраїлі склали 3,9%, що вище запланованого урядом коридору на 0,9%. Підвищення індексу у грудні було обумовлено зростанням цін на:
 
 • одяг та взуття на 8%
 • фрукти – на 2,2%
 • утримання житла – на 0,8%
 • послуги зв’язку – на 0,3%
Поряд з цим, ціни знизились на:
 
 • овочі на 2,2%
 • розваги – на 0,6%
 • продукти харчування в цілому – на 0,5%
Аналітики відмічають, що вже у першому кварталі 2010 року слід очікувати підвищення рівня інфляції до 4%. В першу чергу це обумовлено підвищенням з першого січня ц.р. тарифів на комунальні послуги. Електроенергія у грудні 2009 року подорожчала на 3,5%, а починаючи з 2010 року відбудеться підвищення плати за воду, спочатку на 25%, а до кінця року – до 40%.
 
З нового року подорожчали послуги громадського транспорту, включаючи залізничний транспорт на 4%, а також, у зв’язку з податковою реформою, піднялась ціна на алкогольні напої.
 
Окремої уваги заслуговує ринок нерухомості в Ізраїлі. За 2009 рік, в умовах глобальної кризи світової економіки, ціни на нерухомість в країні зросли на 31%. Це майже перший значний підйом цін на нерухомість в Ізраїлі за останні десять років. Ціни піднялись в середньому на:
 
 • 3-х кімнатні квартири на 25%
 • 4-х кімнатні – на 18%
 • 5-ти кімнатні –на 19%
 • вілли – на 24%
Більшість експертів прогнозують підвищення цін на нерухомість у 2010 році в Ізраїлі на 10-15 відсотків, що свідчить про збереження минулорічних тенденцій.
 
Ситуація на ринку нерухомості пояснюється двома факторами, перше – стійкість банківської системи Ізраїлю та низька облікова ставка (у 2009 році облікова ставка склала в середньому 0,75%), що підштовхнуло населення до іпотечного кредитування. По-друге, у 2009 році різко скоротилось будівництво нерухомості в Ізраїлі, що спричинило обмежену кількість пропозицій на ринку в умовах значного попиту.
 
Враховуючи вищенаведене, можливо зробити висновок, що життя в Ізраїлі у 2010 році стане дорожчим, але позитивні макроекономічні показники країни у другому півріччі 2009 року свідчать про вихід ізраїльської економіки з кризи. За результатами опитувань, більшість компаній розглядають можливість розширення та підвищення рівня заробітної плати. Наприклад, у провідній ізраїльській сфері хай-теку, у поточному році прогнозується збільшення заробітної плати на 5-10% та підвищення обсягів виробництва.
 
За 2009 рік зростання ВВП в Ізраїлі склало 0,5%, хоча Національний Банк прогнозував негативний показник. У першому кварталі ВВП склав -3,2%, у другому кварталі відбулось зростання до рівня 1,1%, а у третьому кварталі ВВП склало 3%. ВВП на душу населення у 2009 році знизилось у порівнянні до 2008 року на 1,3% до рівня 199 млрд. дол. США і склало 26 300 доларів.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Іран Іспанія Італія Казахстан Канада Киргизстан Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Законодавство у сфері ЗЕД ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари фармацевтичної промисловості

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки