Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Ізраїль
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Запорізька обласна державна адміністрація
«Структура та можливості створеного Вами інформаційного порталу, на наш погляд, цілком відповідають завданням державної політики з розвитку експорту та будуть корисні як підприємствам, так і фізичним особам»

Украинские нефтепродукты
Внутрішні ціни та кон'юнктура товарних ринків в Ізраїлі (2008 р.)  
Параметри: Кон’юнктура ринків

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВНУТРІШНІХ ЦІН ТА
КОН’ЮНКТУРИ ТОВАРНИХ РИНКІВ В ДЕРЖАВІ ІЗРАЇЛЬ
 
Наслідки світової фінансової кризи продовжують впливати на ситуацію на ринку цінних паперів Тель-Авіву. За минулий місяць індекс «Тель-Авів 25» впав до відмітки 679 пунктів (887 пунктів – вересень 2008р.), індекс «Тель-Авів 100» - 606 пунктів (800 пунктів – вересень 2008р.), а індекс технологій «Тель-Тек 15» - 144 пунктів (205 пунктів – вересень 2008р.). Незначне зростання індексів у кілька відсотків відбулось лише 18 січня, після оголошення урядом Ізраїлю про припинення бойових дій у Секторі Газа.
 
Індекс споживчих цін у грудні 2008 року склав мінус 0,1%, при цьому більшість експертів прогнозували негативний індекс у 0,4-0,6 відсотків. У грудні відбулось зниження цін на паливо на 5%, свіжі фрукти – на 4,3%, томати – на 41%. Поряд з цим, піднялись ціни на одяг на 12,3%, взуття – на 3,7% комунальні послуги – на 2,4%, витрати на житло – на 1,7%.
 
Таким чином, інфляція у 2008 році склала 3,8%, що вище запланованого коридору (1-3%) на 0,8%.
 
У грудні Національний банк Ізраїлю знизив облікову ставку на 0,75% до рівня 1,75%. Слід відмітити, що за четвертий квартал минулого року облікова ставка була зменшена тричі на 2,5%. Основною метою зазначеного кроку є здешевлення банківських кредитів та стимулювання підприємств в умовах світової фінансової кризи. Але комерційні банки, отримуючи дешеві кошти від Національного банку, проводять досить обережну кредитну політики, надаючи перевагу лише стовідсотково надійним клієнтам, яких зараз обмаль.
 
Міністерство фінансів Ізраїлю переглядає прогнозний показник економічного зростання країни на 2009 рік. Національний банк вже знизив його до рівня 1,5%, а Мінфін, складаючи державний бюджет поточного року орієнтувався на 3,5%. Тепер фахівці міністерства вважають, що приріст буде взагалі нульовим, а у перерахунку на душу населення негативним.
 
Швейцарський банк UBS у своєму аналітичному звіті повідомляє, що в Ізраїлі продовжують спиратись на завищені економічні прогнози. Наприклад, показники банківської системи виявились завищеними на 26%. Експерти банку прогнозують більш глибоку кризу ізраїльської економіки у наступні два роки, ніж очікується. Аналіз перспектив місцевих банків, хімічних підприємств та компаній зв’язку і комунікацій свідчать про зниження показників у 2009 році на 12%, а у 2010 - ще на 13%.
 
У останні місяці 2008 року суттєво зросла кількість звернень на отримання допомоги по безробіттю. Служба національного страхування повідомила про звернення 18 500 осіб у грудні минулого року, що на 23% більше ніж у попередній період. Особливо безробіття зросло у великих містах, які розташовані у центрі країни, так, у Тель-Авіві кількість звернень зросла на 50%.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Іран Іспанія Італія Казахстан Канада Киргизстан Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Законодавство у сфері ЗЕД ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари фармацевтичної промисловості

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки