Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Ізраїль
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
Щодо внутрішніх цін та кон’юнктури товарних ринків (станом на 22.06.2009)  
Параметри: Кон’юнктура ринків, Макроекономічні показники

 

Щодо внутрішніх цін та кон’юнктури товарних ринків (22/06)
 
Минулого місяця відбулось значне підвищення показників основних індексів біржі цінних паперів Тель-Авіву. Так, індекс «Тель-Авів 25» піднявся до рівня 850 пунктів, індекс «Тель-Авів 100» - до 790 пунктів, а індекс технологій «Тель-Тек 15» зріз до відмітки у 190 пунктів. Щоденні торговельні обороти, знаходились протягом місяця на середній відмітці і складали в середньому 1,5 млрд. шекелів, що свідчить про відновлення торговельного рівня, який був до світової фінансової кризи. Слід відмітити, що поступове збільшення основних індексів біржі Тель-Авіву відбувається вже другій місяць поспіль.
 
Індекс споживчих цін у травні піднявся на 0,4%. У травні подорожчали фрукти на 14,6%, цигарки – на 12,5%, одяг – на 10,5%, паливо – на 1,1%, житло – на 0,5%. Знизились ціни на окуляри на 6,8%, овочі – на 3,8%, м'ясо птиці – на 3,8% та електроенергію – на 1%.
 
За останні три місяці інфляція склала 1,9%, а с початку року інфляція становила 1,2%. Економісти прогнозують, що у поточному році може бути стагфляція, а саме економічний застій разом з інфляцією. На кінець 2009 року очікується інфляція на рівні 4%, що вище запланованого урядом коридору у 1-3 відсотки. Головними складовими інфляційних процесів в Ізраїлі у поточному році стануть підвищення цін на паливо на 80% до кінця року, зростання цін на житло, використання води, введення нового екологічного податку на автомобілі, бюджетні скорочення додадуть ще 1,5% та глобальна економічна криза. Серед дій уряду, які провокують зростання інфляції фахівці виділяють підвищення податку на додану вартість на 1% з липня ц.р., підвищення акцизного податку на цигарки, алкогольні напої та автомобільне паливо.
 
Необхідно відмітити, що підвищення рівня інфляції відбувається завдяки зростанню цін на товари та послуги, а не завдяки підвищеному споживчому попиту.
 
Облікова ставка залишається вже четвертий місяць незмінною і дорівнює 0,5%. За оцінкою банківських аналітиків, Національний банк Ізраїлю намагатиметься втримати облікову на зазначеному рівні до кінця 2009 року, а вже з 2010 року почне поступове збільшення. Курс національної валюти по відношенню до долара США є стабільним на протязі останніх місяців і в середньому складає чотири шекеля за один долар.
 
У червні продовжувало збільшуватись безробіття, за поточний місяць відбулось підвищення ще на 0,1%, до загального рівня у 7,8%. Всього з початку світової фінансової кризи (вересень 2008 року) безробіття в Ізраїлі збільшилось на 1,7%. Загальна кількість безробітних на сьогодні складає 6,1% від загальної робочої сили. Міністерство промисловості, торгівлі та праці Ізраїлю прогнозує збільшення рівня безробіття до кінця 2009 року до 8%.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Законодавство у сфері ЗЕД ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари фармацевтичної промисловості

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки