Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Великобританія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Запорізька обласна державна адміністрація
«Структура та можливості створеного Вами інформаційного порталу, на наш погляд, цілком відповідають завданням державної політики з розвитку експорту та будуть корисні як підприємствам, так і фізичним особам»

Украинские нефтепродукты
Стан ринку сталі у ВБ (березень-квітень 2009 р.)  
Параметри: Кон’юнктура ринків, Товари чорної металургії

Стан ринку сталі у ВБ (березень-квітень 2009 р.)

 
На підприємствах Великобританії продовжився спад виробництва сталевої продукції. Так, наприклад, на заводі фірми «Корус» у містечку Сканторп рівні виробництва в березні виявилися найнижчими за останні 50 років, причому керівництво підприємства не бачить можливостей для виправлення ситуації в 2009 році. Довгострокова мета директора цього заводу С.Лайонза полягає в тому, щоб зберегти цей виробничий об’єкт та робочу силу «для майбутніх поколінь», хоча в січні уже довелося звільнити 93 працівники, а зміни решти робітників буде скорочено з 19 на місяць до 15. При цьому ще 2 місяці тому зарплату робітників було урізано на 5%. Зараз на підприємстві працює лише дві доменні печі, а по неділях – одна.
 
Характеризуючи поточний стан галузі в цілому, фахівець британської дослідницької фірми «МЕПС Інтернешнл» М.Пендлтон заявила: «Виробництво сталі в Сполученому Королівстві серйозно підірване надзвичайно слабким споживанням та продовженням скорочення запасів. Дистриб’ютори переживають тяжкі часи, особливо ті, які роблять поставки для виробників автомобілів та домашньої техніки. Багато хто купує товар по вже існуючих контрактах, а не для поповнення запасів, адже картина з попитом міняється щодня».
 
Ситуація ще більше «підігрівається» через конфлікт з постачальниками сталі з Китаю, які, незважаючи на зниження попиту в світі, продовжують нарощувати виробничі потужності на фоні зниження обсягів виробництва в Європі. «Це катастрофа, особливо коли менеджмент не повідомляє, коли ж відновиться виробництво», - заявив, наприклад, голова Ради європейських заводів концерну «Арселор Міттал» Ж.Лапланш. В нещодавно випущеній доповіді Європарламенту обсягом 166 стор. ідеться про те, що Китай «систематично викривляє стан ринку», що призводить до «нераціонального розширення потужностей» через штучно занижені ціни на експортні знижки.
 
Тим часом уряд Великобританії відповів відмовою на вимогу запровадити субсидії, що стимулюють зайнятість у сталевій галузі з тим, щоб вона пережила рецесію. Парламентар від лейбористської партії Йєн Коузі, який пропонує ввести такі субсидії, розуміє, що це коштовний засіб, але стверджує, що він виправдає себе в довгостроковому плані. «Якщо ми можемо витратити 1,2 млрд. ф. ст. на захист робочих місць, це та ціна, яку цілком варто заплатити», - вважає він. Однак уряд поки що не вважає стан справ настільки критичним, щоб запроваджувати субсидії, які можуть спотворити ринок.
 
Ще однією проблемою галузі залишається слабкий доступ до кредитних ресурсів через загальну кризу банківсько-фінансової системи країни.


Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Іран Іспанія Італія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
PR та реклама Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки