Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Єгипет
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Зміни цін на арматуру в АРЄ (січень 2010 р.)  
Параметри: Кон’юнктура ринків

Зміни цін на арматуру в АРЄ (січень 2010 р.) 

Інформую, що за даними Єгипетської палати металургійної промисловості, на початку січня 2010 р. єгипетські металургійні компанії «GarhiSteelGroup», «Al-MasryAl-WataniaSteelCompany», «SuezSteelPlant», «Al-MarakbiSteelCompany» збільшили ціну на арматуру на 160 єг.ф. (29,4 дол. США), яка у грудні 2009 р. коливалась на рівні 2870 – 2900 єг.ф. (526 - 532 дол. США) за тонну. Компанії «EzzSteel» та «BeshaySteel» заявили ціну на арматуру у січні ц.р. у розмірі 3050 єг.ф. (560 дол.США) за тонну.
 
Голова правління компанії «Al-MarakbiSteelCompany» Мухаммед Аль-Маракбі заявив, що нові ціни пов’язані з міжнародними ринковими цінами і підвищенням цін на заготовку до 470 дол. та на металолом до 360 дол. США за тонну, проте ціна єгипетської арматури є ще нижчою реальної вартості.
 
Єгипетські металургійні компанії звернулись до Міністерства торгівлі і промисловості АРЄ підвищити імпортне мито на арматуру, щоб захистити місцевих виробників, а не вводити її заборону, підкреслив М.Аль-Маракбі, зазначаючи, що якщо б ціна на арматуру місцевого виробництва була вищою за імпортну, то трейдери могли б імпортувати відповідно до встановлених квот. Він також виступив проти виходу на єгипетський ринок нових конкурентів з України та ОАЕ, що може створити конкуренцію місцевим виробникам арматури.
 
З іншого боку, Генеральна адміністрація промислового розвитку АРЄ встановила місячний термін п’ятьом металургійним компаніям для початку реалізації нових проектів, в іншому випадку їх ліцензії будуть відкликані, оскільки в результаті невчасного виконання ними проектів зазнали збитків цементні заводи. У свою чергу, металургійні компанії пояснюють, що проекти були відкладені через ринкову кон’юнктуру, яка виникла в результаті нечесної конкуренції з боку імпортерів металопродукції. 
 
Міністерство торгівлі і промисловості Єгипту два роки тому видало ліцензії компаніям «Ezz Steel», «Bishay», «Suez Steel», «Arcelor Mittal» та «Tibah» на будівництво нових потужностей з виробництва 11,6 млн. тонн губчатого заліза і 6,9 млн. тонн квадратної заготовки. Так, компанія «Tibah», яка почне у цьому році виробництво сталі загальними обсягом 450 тис. тонн на рік, не підписала жодних контрактів на спорудження другої черги її проекту. Виникає сумнів щодо виконання компанією «Arcelor Mittal» свого проекту, розрахованого на виробництво 1,6 млн. тонн губчатого заліза та 1,4 млн. тонн заготовки, яка збиралась продати ліцензію. 
 
Компанія «Ezz Steel», яка отримала ліцензію на виробництво 3,3 млн. тонн губчатого заліза та 1,7 млн. тонн заготовки, замінила випуск сталі на заготовку на одній з ліній на своєму заводі в Айн-Сохна. Теж саме зробили компанії «Bishay» та «Suez Steel», які отримали ліцензії на виробництво 4,8 і 2 млн. тонн губчатого заліза та 1,3 і 2,6 млн. тонн заготовки відповідно.
 
Міністерство торгівлі і промисловості Єгипту планує протягом наступних 5 років довести виробництво заліза та сталі до 19 млн. тонн. У 2009 р. внутрішнє виробництво сталі у Єгипті склало приблизно 5,6 млн. тонн, а внутрішнє споживання – 7,9 млн. тонн, імпорт становив 2,6 млн. тонн.
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Іран Іспанія Італія Казахстан Канада Киргизстан Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари легкої промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки