Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Чехія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
УКРАВТОПРОМ, Асоціація автовиробників України
«Асоціація підтримує створення порталу вітчизняних експортерів у мережі Інтернет, що безумовно буде сприяти поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на міжнародній арені»

Украинские нефтепродукты
Щодо розвитку газотранспортної системи в Чеській Республіці  
Параметри: Інвестиції, Кон’юнктура ринків, Економічне співробітництво, Енергоносії

Русскоязычный заголовок: О развитии газотранспортной системы вЧешской Республике 

Щодо розвитку газотранспортної системи в Чеській РеспубліціЧеське газотранспортне підприємство "RWE Transgas" має намір інвестувати в розширення газотранспортної системи Чехії понад 15 млрд. чес. крон. (794 млн. дол. США) Причиною до такого кроку послужила "газова криза" на початку 2009 р., коли внаслідок суперечки між Україною та Росією на кілька днів припинилися поставки газу до Європи. Будівництво нових газопроводів є одним з рішень, що дозволить диверсифікувати шляхи постачання енергоносіїв до Європи.
Транспортування газу відноситься до найбільш прибуткових видів діяльності газових компаній. В той час як у 2008 р. весь газовий консорціум "RWE Transgas" отримав прибуток у сумі 6,1 млрд. чес. крон (дані за 2009 р. досі не оприлюднені), прибуток його дочірнього підприємства "RWE Transgas Net" (перейменовано на "Net4Gas") склав 4,5 млрд. чес. крон. Головним чином, доходи фірми надходять від платежів за транспортування газу.

Треба пригадати, що консорціум "RWE Transgas" бере участь у будівництві нового газопроводу "Набукко". З огляду на це, до кінця 2012 р. повинен бути зданий в експлуатацію газопровід з Північної Моравії до Польщі. Дві держави поєднає 32 кілометровий газопровід, з яких 10 км будуть проходити по території Чехії. На реалізацію даного проекту Європейським Союзом була надана дотація у сумі 14 млн. євро. Європейська Комісія також схвалила два інших проекти на посилення так званої "зворотної течії", тобто передачу газу із заходу на схід, а також на будівництво з'єднувального вузла, який дозволить поєднати розширені підземні сховища.

Європейські дотації також отримає і сестринська компанія "RWE Gas Storage", для розширення підземних газосховищ в м. Тршановіце (Моравськосілезькій край) та м. Тврдоніце (Південноморавскій край). Розмір дотації складає 35 млн. євро. Проект дозволить збільшити обсяги газосховищ на 30%.
Всього на газові проекти Європейський Союз виділив 4 млрд. євро, які будуть розподілені на 43 проекта, як у галузі розширення газотранспортної системи, так і електрифікації співдружності.

Через два роки у Чехії планується запустити новий газопровід "Газела", який повинен з'єднати обидві гілки чеської газотранспортної системи. Планується, що газопровід "Газела" буде з'єднаний з газопроводами "Норд Стрім" та "Опал", який проходить територією східної Німеччини. Загальна довжина "Газелі" складе 165 км. Зараз триває процедура відбору майбутніх постачальників труб. Будівництво даного газопроводу ускладнюють невирішені проблеми, пов’язані з правами приватної власності на землі, через які планується будувати газопровід.

Також в Чехії планується будівництво моравського газопроводу. Рішення про початок реалізації цього проекту залежить від того, як швидко будуть розширятися обсяги газових сховищ у області північний Моравії, а також, на думку керівника компанії "Net4Gas" Негоди це пов’язано з тим, що впродовж 5 років у Польщі закінчаться терміни дії угод щодо поставок газу через територію України, і поляки почнуть шукати інші шляхи транспортування газу.

 

 

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Будівництво Валюта Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари фармацевтичної промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки