Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Білорусь
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Полтавська обласна державна адміністрація
«Структура сайту влаштовує, інформація доступна для зацікавлених користувачів, функціональні можливості сайту відповідають потребам»

Украинские нефтепродукты
Білорусь. Нові акцизні ставки на алкогольні напої та тютюнові вироби  
Параметри: Кон’юнктура ринків, Товари агропромислового комплексу

 

Інформація щодо нових ставок акцизів на алкогольні напої та тютюнові вироби в Республіці Білорусь
 
 
Президент Республіки Білорусь 29 грудня підписав Указ № 709 «Про ставки акцизів на підакцизні товари», яким затвердив ставки акцизів на алкогольні напої та тютюнові вироби.
 
Відповідно до указу з 1 січня 2009 року встановлюються ставки акцизів з розбиттям по півріччям, які збільшені у порівнянні з аналогічними ставками 2008 року по основній масі товарних груп з урахуванням передбачуваного зростання споживчих цін.
 
Акцизи вводяться на оригінальні алкогольні напої, вироблені за нетрадиційною технологією із застосуванням народних рецептів у культурно - етнографічних центрах, національних парках та заповідниках, інших об'єктах республіки в цілях відтворення повноти білоруських національних традицій.
 
Ураховуючи актуальність розвитку культурно-пізнавального туризму і агроекотуризму на території республіки, ставки акцизів на ці напої встановлені у розмірі 50% від ставок акцизів на аналогічну алкогольну продукцію (пропорційно вмісту безводного (стовідсоткового) етилового спирту).
 
Одночасно передбачено підвищення ставки акцизів на оригінальні виноградні вина в першому півріччі 2009 року на 20%, в другому – ще на 30%.
 
Перспективним напрямом у розвитку білоруського виноробства є випуск сидрів, які вироблені з натуральної місцевої плодово-ягідної сировини, у тому числі дикорослої.
 
У поточному році вводиться в дію стандарт «Сидри фруктово-ягідні». У цьому зв'язку в Указі позиція «Вина фруктово-ягідні натуральні» із ставкою акцизів «0 рублів» за літр готової продукції доповнена словами «Сидри фруктово-ягідні».
 
Ставки акцизів на напої слабоалкогольні з ємною часткою етилового спирту до 7% доведені до рівня ставок, діючих у Російській Федерації (по даній товарній групі, збільшивши їх в середньому за рік на 34%). Така міра може позитивно відобразитися на зниженні рівня споживання цих напоїв, перш за все молоддю.
 
З метою розширення випуску нових видів білоруських марок сигарет з поліпшеними показниками, підвищення їх конкурентоспроможності, зменшення імпорту тютюнових виробів ставки акцизів на них диференційовані з розподіленням сигарет з фільтром залежно від їх роздрібної ціни на 3 групи: до 1400 рублів, від 1400 до 2500 рублів і понад 2500 рублі за пачку.
 
Ухвалення Указу покликане забезпечити заплановані на 2009 рік надходження акцизів в республіканський і місцеві бюджети, а також реалізацію державної політики в області виробництва, імпорту і продажу алкогольної продукції, тютюнових виробів.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Казахстан Канада Киргизстан Китай Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари легкої промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки