Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
УКРАВТОПРОМ, Асоціація автовиробників України
«Асоціація підтримує створення порталу вітчизняних експортерів у мережі Інтернет, що безумовно буде сприяти поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на міжнародній арені»

Украинские нефтепродукты
Відбувся українсько-кувейтський бізнес-форум "Україна 2009: вдалий час для інвестування"  
Параметри: Інвестиції, Міжурядова комісія, ЗЕД, Товари агропромислового комплексу, Енергоносії, Товари чорної металургії, Товари хімічної промисловості, Транспорт, Інше машинобудування

 

Відбувся українсько-кувейтський бізнес-форум "Україна 2009: вдалий час для інвестування"

24 травня 2009 року в місті Ель–Кувейт відбувся українсько-кувейтський бізнес-форум «Україна 2009: вдалий час для інвестування».

«Проведення сьогоднішньої зустрічі провідних бізнесменів обох країн ми розглядаємо як важливий етап у розвитку взаємовідносин з діловими колами Кувейту, який органічно інтегрується у загальний контекст розбудови двосторонніх стосунків між нашими країнами», - наголосив під час вступного слова Міністр економіки України Богдан Данилишин.

За словами Богдана Данилишина, співробітництво між українськими та кувейтськими діловими колами сприятиме поглибленню партнерства між країнами, подальшому розвитку взаємовигідного співробітництва як за рахунок розширення присутності кувейтського бізнесу на українському ринку, так і українського бізнесу в Державі Кувейт.

Міністр економіки України відзначив, що основним завданням на перспективу, заради вирішення якого відбувається даний форум, є пошук можливостей для значного нарощування двостороннього товарообігу та інвестицій в економіку обох країн.

На думку Богдана Данилишина, досі залишається невикористаним значний потенціал двостороннього співробітництва, зокрема в таких сферах як нафтогазова, суднобудівна, сільське господарство, промисловість тощо.

«Я сподіваюся, що зусиллями  обох сторін нам вдасться у майбутньому досягти паритету в торговельних стосунках за рахунок розширення поставок з України високоякісної продукції харчової, металургійної, хімічної та інших галузей української промисловості», - наголосив Міністр економіки України.

Також Богдан Данилишин переконаний, що важливим напрямком двостороннього співробітництва може стати сфера послуг, за умови ефективного використання сприятливого географічного положення України та наявності розвинутої портової інфраструктури в нашій країні для створення транспортного коридору між Європою та Азією.

«Головною метою нашої зустрічі є переведення у практичну площину наших намірів до спільної реалізації низки інвестиційних проектів», - відзначив Міністр економіки України.

Зокрема, про інвестиційну привабливість України свідчить її вигідне географічне положення, місткий внутрішній споживчий ринок, висококваліфікована робоча сила, один з найбільших в Європі науково-промислових комплексів - від космічних до нанотехнологій. Додатковим вагомим фактором, що приваблює іноземних інвесторів є проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 з футболу.

Крім того, Уряд України проводить послідовну політику щодо створення сприятливого підприємницького середовища, у т.ч. із зменшення різних форм державного втручання у господарську діяльність.

Для підтримки малого підприємництва в Україні реалізуються щорічні заходи Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва та регіональні програми розвитку малого підприємництва, запроваджено спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, створено розвинуту інфраструктуру підтримки підприємництва.

Крім внутрішніх факторів, стабілізації інвестиційного середовища сприяє органічне та поступове входження України у систему світогосподарських зв`язків. Одним з важливих чинників на цьому шляху є вступ України до СОТ.

«Оскільки членство в СОТ є загальновизнаною ознакою надійності та передбачуваності, воно гарантуватиме захист прав інвесторів та стимулюватиме інвестиційну активність зарубіжних інвесторів на території нашої країни», - переконаний Богдан Данилишин.

Наприкінці свого виступу Міністр економіки України Богдан Данилишин висловив переконання, що проведення бізнес-форуму стане важливим кроком у пошуку перспективних взаємовигідних контактів, а реалізація спільних проектів сприятиме підвищенню конкурентоздатності економіки та добробуту народів обох країн.

У свою чергу, Президент ТПП Кувейту Алі Аль-Ганім зазначив, що Торгово-промислова палата Кувейту зробить усе необхідне, щоб передати кувейтським діловим колам інформацію про українські інвестиційні проекти для детального вивчення та опрацювання.

В ході даного форуму представники ділових кіл України та Кувейту  презентували свої інвестиційні проекти.

Основою для проведення бізнес-форуму «Україна 2009: вдалий час для інвестування» стало проведення 28 січня-2 лютого 2008 року в Києві Першого спільного засідання міжурядової українсько-кувейтської комісії з питань економічного, технічного та торговельного співробітництва.

25.05.2009 | 10:27 | Прес-служба Міністра

 

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки